Úvod / Uživatelé s nejlepší karmou
Uživatelé s nejlepší karmou
| # | Uživatel | Karma | obdržel | obdržel | rozdal | rozdal |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 251. | 91.10% | 670 | 49 | 1292 | 39 | |
| 91.10% | 763 | 57 | 101 | 0 | ||
| 253. | 91.04% | 14130 | 1314 | 5145 | 723 | |
| 254. | 91.02% | 75 | 2 | 422 | 55 | |
| 255. | 91.01% | 176 | 9 | 15 | 1 | |
| 256. | 90.83% | 382 | 26 | 174 | 7 | |
| 257. | 90.82% | 172 | 9 | 27 | 2 | |
| 90.82% | 185 | 10 | 474 | 21 | ||
| 259. | 90.65% | 3972 | 368 | 1434 | 511 | |
| 260. | 90.63% | 206 | 12 | 690 | 18 | |
| 261. | 90.59% | 37 | 0 | 889 | 51 | |
| 262. | 90.50% | 525 | 40 | 84 | 117 | |
| 263. | 90.41% | 330 | 23 | 2226 | 68 | |
| 264. | 90.35% | 84 | 3 | 2 | 0 | |
| 265. | 90.34% | 1250 | 110 | 3365 | 159 | |
| 266. | 90.31% | 371 | 27 | 630 | 59 | |
| 267. | 90.27% | 149 | 8 | 76 | 36 | |
| 268. | 90.22% | 123 | 6 | 1254 | 74 | |
| 269. | 90.15% | 451 | 35 | 4520 | 327 | |
| 270. | 90.11% | 35 | 0 | 6 | 4 | |
| 271. | 90.09% | 3961 | 393 | 1440 | 160 | |
| 272. | 90.04% | 467 | 37 | 1061 | 214 | |
| 273. | 90.00% | 120 | 6 | 1468 | 116 | |
| 274. | 89.93% | 5696 | 586 | 2454 | 187 | |
| 275. | 89.92% | 837 | 74 | 513 | 170 | |
| 276. | 89.90% | 344 | 26 | 768 | 156 | |
| 277. | 89.88% | 51 | 1 | 43 | 7 | |
| 278. | 89.85% | 34 | 0 | 468 | 19 | |
| 279. | 89.79% | 1493 | 143 | 4801 | 1131 | |
| 89.79% | 79 | 3 | 38 | 6 | ||
| 281. | 89.77% | 339 | 26 | 13573 | 311 | |
| 282. | 89.71% | 186 | 12 | 20 | 6 | |
| 283. | 89.67% | 78 | 3 | 995 | 41 | |
| 284. | 89.59% | 2082 | 210 | 2387 | 345 | |
| 285. | 89.57% | 33 | 0 | 1094 | 17 | |
| 89.57% | 33 | 0 | 47 | 1 | ||
| 287. | 89.54% | 2673 | 276 | 4141 | 207 | |
| 288. | 89.50% | 49 | 1 | 52 | 9 | |
| 289. | 89.43% | 30495 | 3480 | 15617 | 1095 | |
| 89.43% | 4363 | 469 | 2347 | 219 | ||
| 291. | 89.34% | 540 | 48 | 4202 | 577 | |
| 292. | 89.30% | 62 | 2 | 2 | 0 | |
| 293. | 89.26% | 1484 | 151 | 91 | 15 | |
| 294. | 89.20% | 239 | 18 | 1292 | 298 | |
| 295. | 89.17% | 445 | 39 | 436 | 122 | |
| 296. | 88.98% | 502 | 46 | 171 | 15 | |
| 88.98% | 60 | 2 | 19 | 0 | ||
| 298. | 88.97% | 31 | 0 | 67 | 6 | |
| 299. | 88.90% | 107 | 6 | 200 | 2 | |
| 300. | 88.89% | 46 | 1 | 32 | 17 |
Absence
| Hráč | Návrat | Důvod absence |
|---|---|---|
| Maxim Čajkovič (Ú) | Krátkodobé, od 12.10.2026 | Dolní část těla |
Přestupy
| Hráč | Typ přestupu | Odkud / Kam |
|---|---|---|
| Michal Hartl (Ú) | Odchod | Chicoutimi (QMJHL/CAN) |
| Stanislav Svozil (O) | Hostování | Litvínov (ELH/ČR) |
| Tomáš Vondráček (Ú) | Příchod | Pardubice (ELH/ČR) |
| Jan Ščotka (O) | Odchod | Pardubice (ELH/ČR) |
| Aaron Irving (O) | Příchod | Sparta (ELH/ČR) |
Co píší jinde o HC Kometě Brno
-
Kometa ztrácí mladého talenta. Hartl mění nečekaně Brno za zámoří - VČERA 14:10
zdroj: brnensky.denik.cz
-
Michal Hartl odchází do zámoří, zahraje si soutěž QMJHL v týmu Chicoutimi Saguenéens - VČERA 00:00
zdroj: hc-kometa.cz
-
Týden mládeže: V akci pouze junioři, z náročného domácího dvojzápasu berou bod - VČERA 00:00
zdroj: hc-kometa.cz
-
Zpožděné představení i omluvené záškoláctví: demonstrace v Brně na podporu médií - 02.11.26
zdroj: brnensky.denik.cz
-
Požár auta na ulici v Rosicích: Hasiči zasahovali v dýchací technice - 02.11.26
zdroj: brnensky.denik.cz
-
Útočník Michal Kunc byl dodatečně povolán do reprezentace! - 02.11.26
zdroj: hc-kometa.cz
-
Proti Olomouci za tři body! Výhru podpořil dvěma góly a jednou asistencí Jakub Flek - 01.11.26
zdroj: hc-kometa.cz
-
Před pauzou přivítá Kometa moravského soka z Olomouce - 31.10.26
zdroj: hc-kometa.cz
Tabulky
Tipsport Extraliga - zákl. část 2026/2027
| # | Tým | Záp. | Body | |
|---|---|---|---|---|
| 1. | ![]() |
HC Oceláři Třinec | 17 | 42 |
| 2. | ![]() |
HC Dynamo Pardubice | 17 | 36 |
| 3. | ![]() |
Rytíři Kladno | 17 | 30 |
| 4. | ![]() |
BYD Energie Karlovy Vary | 17 | 28 |
| 5. | ![]() |
HC Motor České Budějovice | 17 | 26 |
| 6. | ![]() |
HC Sparta Praha | 17 | 25 |
| 7. | ![]() |
HC Škoda Plzeň | 17 | 25 |
| 8. | ![]() |
Bílí Tygři Liberec | 16 | 24 |
| 9. | ![]() |
Mountfield HK | 16 | 24 |
| 10. | ![]() |
HC Kometa Brno | 16 | 24 |
| 11. | ![]() |
HC Verva Litvínov | 17 | 21 |
| 12. | ![]() |
BK Mladá Boleslav | 17 | 17 |
| 13. | ![]() |
HC Vítkovice Ridera | 16 | 16 |
| 14. | ![]() |
HC Olomouc | 17 | 13 |
Statistické okénko
| Komentářů celkem: | 509318x |
| Registrovaných uživatelů celkem: | 2547x |















