Úvod / Videa

Videa

17.1.2020 23:07 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Vítkovice - Litvínov 5:3. Zápas o důležité body lépe zvládl domácí celek

12:24 1x
17.1.2020 22:48 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Karlovy Vary - Mladá Boleslav 2:4. Energetici zvládli srovnat, k výhře to však nestačilo

06:39 0x
17.1.2020 22:24 Extraliga

Karlovy Vary - Mladá Boleslav: Pět vteřin před koncem druhé třetiny snížil Vondráček, 1:2

01:52 1x
17.1.2020 21:34 Extraliga

Olomouc - Mountfield HK: Čáp srazil Olesze, ten si to s ním následně šel vyříkat

01:28 5x
17.1.2020 21:29 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Olomouc - Mountfield HK 2:0. Finalista Ligy mistrů narazil. Vítěznou branku dal v 1. minutě Musil

04:04 1x
17.1.2020 21:13 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Liberec - Plzeň 7:1. Tygři drtivě porazili Plzeň. Vítězný gól vstřelil Vlach

08:16 0x
17.1.2020 21:09 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Kladno - Kometa Brno 5:1. Rytíři rozpoutali v poslední třetině pětigólovou kanonádu

05:16 8x
17.1.2020 21:00 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Pardubice - Třinec 2:3. Rolinkův návrat úspěšný nebyl, rozhodl tříbodový Wolski

06:31 0x
17.1.2020 20:58 Extraliga

Kladno - Kometa Brno: Strnad nastavil hokejku do Nashovy bomby a uzavřel gólový účet zápasu, 5:1