Úvod / Uživatelé / Medved / Komentáře

Medved - Komentáře


12.12.19 22:59 v diskusi 1 / 0
  • Sváča - Holas - Záťa
  • Pítrs - Plekoš- Marty
  • 3 Z
  • lítací a alternující lajna z ostatních
v reakci na
Kyzlink Kyzlink
11.12.19 18:10 v diskusi 12 / 0

Napíšu jinými slovy to stejné co mitas a mínusy se jen hrnou. Se s tím smiřte a neřešte to. Není protistrana na komunikaci, LZ přístup nezmění a diskutovat o tom zjevně nemíní.

v reakci na
mitas mitas
11.12.19 17:15 v diskusi 7 / 3

Stav se nezmění, jsme paraziti a je třeba se s tím smířit.

v reakci na
nervosaur nervosaur
9.12.19 22:04 v diskusi 4 / 0

Já nic nekopíruju ty trotle! Až mi to dokážeš, pak já budu šoupat nohama. Do té doby však s hodnocením hubu drž. Nazdar!

v reakci na
Brando Brando
9.12.19 20:55 v diskusi 5 / 0

A co já s tebou jako?

Snad jediná rada - nauč se přeskakovat v textu. Není to tak složité. Ale pokud jsi to přelouskal celé, pak chyba rozhodně není na mé straně. Nazdar!

v reakci na
Brando Brando
9.12.19 20:21 v diskusi 11 / 1

Na okraj diskuse, v jaké že prdeli se nacházíme my ...

Chtěl bych vyvrátit mnohé nepřesné mýty a informace ohledně Polokoňů, Polooslů, zkrátka Pardubic. Jak už to tak bývá, pro zhodnocení dnešní situace se musí jeden ponořit hlouběji do historie, v jejich případě do porevolučního období. Klub nebyl veden ekonomicky zrovna nejlépe a pravidelně hospodařil se ztrátou, byť z počátku ne tak dramatickou (cca 10 mio). Navíc klub měl zvuk a stahoval si nadějné hráče z Moravy, nepsanou farmou mu byl třeba Třeb. Další dohody byly se Šumperkem, Kradec v té době byl finančně polomrtvým klubem, zachránil jej později Kusý, Barážníci a Libe též ligu nehráli. Tam všude si mohli hoši z Pardubic sáhnout. A po příchodu Kusého to taky leta dělali. Cinkaly zlaté medaile (2005, 2010, 2012), leč vnitřní finanční ztráta narůstala neb Kusý nejdříve sháněl hráče a až následně peníze na něj. A kumulovaná ztráta potichu rostla. V té době přišlo na pořad vlastníků poprvé město a získalo v klubu majoritu. Po titulu v roce 2012 pak prodalo cca 60% akcií Šmídberskému. Jako návdavek ke klubu získal poměrně kreativní účetnictví a kumulovanou ztrátu 70 mega. Když to zjistil, Kusého na hodinu vyhodil. Platit ze svého to nechtěl a sponzoři takový zisk na úhradu ztráty nepřinášeli, ostatně jejich síla slábla. Ostatně ta slábla i na kluzišti a po výprodeji hráčů začly Polokoně brousit spodek tabulky. Na přelomu roku 2016/17 rozehrál Šmídberský ekonomicky odvážnou hru. Pro jeho podnikání bylo vhodnější poslat klub do insolvence, druhou variantou pak byl zpětný odprodej městu za podmínek, že město uhradí kupní cenu za akcie z roku 2012 a prokazatelně vložené vlastní prostředky. Město na to kývlo a klub se všemi kumulovanými dluhy vykoupilo nazpět. Však ani ono nemělo nemělo moc čisté svědomí, jelikož třeba cena za rekonstrukci pardubického stadionu šla na vrub klubu, co by přirážka k ekonomickému nájemnému. Od té doby majoritní vlastník kapitalizuje své pohledávky příplatky mimo základní kapitál, aby klub vůbec obdržel licenci na Extraligu. Navíc v posledních dvou volebních obdobích nejprve prodalo část svých akcií bývalým hráčům, kteří o to projevili zájem (Salfický, Čáslava), aby před nedávnem vykoupilo podíl zbylého soukromého vlastníka a začalo rozdělovat posty v klubu na základě koaličních a jiných dohod. Klasická městská trafika, jen bohužel moc na očích. Původně proklamovaná vůle klub prodat vzala za své. Bílý kůň se nenašel – Hemský ml., před čtrnácti dny ukončil veškerá jednání i Alois Hadamczik.

9.12.19 16:30 v diskusi 2 / 0

Bělohlav měl být odvolán už v minulém týdnu, víkendové výsledky na to neměly žádný vliv. Jinak jsou Polokoně jako klub v totálním rozkladu.

v reakci na
Lukas007 Lukas007
8.12.19 20:02 v diskusi 4 / 0

Každý máme něco. Třeba já bych dal do frcu třetí lajnu, kde se shodou nešťastných náhod ocitl i Svačina. Ale zvykejme si. Vlak nám ujel. Asi už nestačí sestavit Dream Team na play off, i když pokud se to Zábranovi povede, pak *196*.

Abychom totiž nedopadli jako Ropáci a nebrousili spodek ligy, to bych fakt nerad.*226*

8.12.19 12:58 v diskusi 6 / 0

Tak já se jel taky raději ukázat, se vším nebezpečím s tím spojeným. *5* Ostatně, zcela virtuální Medvěd není to pravé ořechové. Dodatečně děkuji, že jsem nebyl lapen a odvezen do ZOO. Ale za to mohou nepochybně ty objížďky v místě srazu.
*91**95**103*

v reakci na
gusta gusta
8.12.19 12:36 v diskusi 9 / 0

Zeror by si měl vyřešit své problémy s chlastem. V tom lepším případě. Pak i s vlastním egem. Třeba to přijde ruku v ruce. Neočekávám, že se za své včerejší běsnění omluví, a též že se zde v brzké době ukáže, dělajíc jako že nic, aniž by ho někdo poslal do prdele.

v reakci na
alda alda
8.12.19 08:39 v diskusi 0 / 0

By mě tak zajímalo, která závislost je větší? Zda-li ta na fórum nebo ta na alkohol?

*56**73**14**80**14**73**56**60*

5.12.19 18:55 v diskusi 8 / 0

Kdekoliv, mají úplně jiné starosti k řešení. Stačí jen odhadnout, kudy se nepovede policejní zásah proti domácím fanouškům až budou lynčovat místního primátora a jeho věrné. *14*

v reakci na
Federer Federer
4.12.19 16:11 v diskusi 10 / 0

Po mém soudu to je celé obchod s výhledem do konce ledna. Pokud v té době budou Vítky zachráněné, tak se třeba uskuteční hostovačka jednoho centra. Štenclíkovi zároveň přeju, ať se mu tam daří. U nás už to na nějaký progres fakt nebylo, to si řekněme na rovinu. Ostatně pan Potenciál je taky jen jeden.

4.12.19 00:08 v diskusi 0 / 0

Upadli jsme ze zájmu. Se s tím smiřme!

v reakci na
samubo samubo
26.11.19 07:50 v diskusi 0 / 0

Statistické okénko k dnešnímu zápasu s Tvarglama pro případné sázející: 4:3sn, 2:3, 1:0, 5:0, 1:3, 5:3, 4:3p, 2:3sn, 3:1, 4:2.

25.11.19 20:29 v diskusi 0 / 0

Protože to tak cítím. To se opravdu nedělá. Nikdy. Ani když ti stojí za zadkem policie. Můj dopolední apel byl o uvědomění si každého, že co sem napíšu může mít i hlubší dopad než jen prosté informování. Ale nic víc. A hlavně neměl být vůbec moralistní. Zároveň se omlouvám všem, které jsem snad tímto názorem zklamal.

v reakci na
Rozzureny Ruda Rozzureny Ruda
25.11.19 20:06 v diskusi 7 / 6

Vypnutí fóra beru jako projev slabosti a vlastní bezradnosti. Gratulki, jsme v něčem opět první a novátorští.

25.11.19 10:20 v diskusi 22 / 0

Já teda nejsem pro nějaký zveřejňování informací kdo kde a s kým kalí, kdo koho prcá a tak podobně. Tenhle bulvár patří do soukromé pošty a ne sem. Ona i pravdivá informace může poškodit. Pokud můžu sám za sebe, vyserte se na to. Dík moc.

25.11.19 09:55 v diskusi 2 / 0

Abych tě uklidnil, tak v Reichenbergu při Lockoutu v sezóně 2004/05 hráli playeři z NHL, a jak tam se kalilo. Došlo to až tak daleko, že u některých podniků si pro ně vymohl pan majitel zákaz vstupu. Profíci na ledě, profíci na baru. Leontýn by mohl zavzpomínat, i když on součástí té kalící party nebyl. *5*

v reakci na
milang milang
25.11.19 07:50 v diskusi 2 / 0

Náhodou, o mejdle u Plekoše jsme asi nevěděli.*5**5**5*

v reakci na
Dusek Dusek
25.11.19 07:38 v diskusi 1 / 0

Podle toho vyjádření pro iHojte, požádal Lev asi o trejd. Ale je to můj dohad, nic dalšího k tomu nemám.

v reakci na
Deiv Deiv
24.11.19 22:26 v diskusi 2 / 0

Když u tebe je to přání otcem myšlenky. Pokud se v obou klubech nestane nic radikálního, čímž nemyslím několikanásobnou změnu trenérů, pak se možná někdo další zdánlivě namočí do hry o prales, ale u těch dvou není vidět ono světlo na konci tunelu. Ač z rozličných důvodů, ty sračky jsou tam hodně hluboké. To všechna čest Hostákovi, že ten se snažil tu senkrovnu vykydat, že se mu to nepodařilo a nedaří je pak věc jiná.

v reakci na
Uploader Uploader
24.11.19 21:11 v diskusi 6 / 0

Tak se nám to začíná vespod rýsovat, zároveň však neříkám, že je hotovo. Ono někoho pasovat do pásma sestupu je vždycky vošajstlich, jelikož karma je zdarma a může to padnout na kohokoliv. I na nás. Každý fanoušek věří svému týmu, tak i já, leč nechci čekat až do příštího roku. Ale blížeji k prozatímním padlým:

Ropáci – Po titulu nastal naplno mód šípková Růženka, pořád zdánlivě posilovali, ale zároveň zcela rezignovali na generační obměnu. Jak trefně poznamenal Dusek, někteří tam mají zakoupený hroby, tak je nemůžou vyhodit. Navíc, ona proslavená mládež Litvajzu je naprosto a zcela v troskách. I trenéři se tam střídají jak na orloji, dokonce zlé jazyky tvrdí, že musí trénovat Guma, jelikož tam nikdo nechce. Prý snad ani ten Kýhos.

Pokokoně – Čím kdo zachází, tím taky schází aneb jak klub doběhla Kusého éra. Když Šmídberský kupoval klub od města, tak mu nějak zapomněli říct a on si to asi moc nezjišťoval, že klub za sebou táhne baťoh kumulované ztráty z minulých let 70 mega. Kusí si myslel, že to nový majitel zamázne, ten nebyl blázen a Kusý na minutu letěl. V následujícím období s to zadrhávalo víc a víc. Slibovaná podpora od města a kraje nepřicházela, tak se soukromý majitel rozhodl k razantnímu kroku. Jemu účetně a hospodářsky vyhovujícímu, a totiž, že klub přivede k bankrotu. Čehož se leklo město a klub vykoupilo za hotové zpět. Šmídberský byl na nule a zapomenut. Místo vzedmutí a následnému prodeji, teda ne že by byl nějaký kupec, to však šlo zcela pičou ke zdi a politická koalice vedoucí město našla novou hračku a trafiku. Tu a tam pošle klubu 5, 10 mega, následně kapitalizuje své pohledávky a nic se neděje. Všichni až na fanoušky jsou relativně spokojení.

Otázkou pak je, kdo je ve větší prdeli? Ropáci nebo Poloosli?

23.11.19 17:58 v diskusi 7 / 0

Místo trejdu hrál Lev za Brno a Vincour za Hradec O tomto trejdu se mluvilo několik dnů jako o hotové věci. Jakub Lev měl jít z Brna do Hradce Králové a Tomáš Vincour za něho z Hradce do Brna. Když se ale oba soupeři v pátek utkali, oba útočníci měli na sobě svoje původní dresy. „Má to nějaký svůj vývoj. Chvíli je to intenzivnější, chvíli zase ne. Uvidíme, co se stane. Je to věc mezi majitelem, mnou a mezi kluby. Dokud nebude nic hotové, tak k tomu víc neřeknu,“ komentoval spekulace Lev.

Mi to teda nepřijde jako vyjádření hráče, který je pevně zabudován do kádru a nikam se nechystá ...

v reakci na
Rozzureny Ruda Rozzureny Ruda
23.11.19 11:57 v diskusi 0 / 0

U článku se Zatou.

v reakci na
Komeťák Michal Komeťák Michal
23.11.19 10:24 v diskusi 0 / 0

Tak Lev asi opravdu out. Vyjednává se Zábranou, psal Punčochář na iHojte.

23.11.19 10:22 v diskusi 2 / 0

On je dobrej, ale musí sloužit zdraví. Tak ať mu to vydrží.

v reakci na
gusta gusta
22.11.19 16:49 v diskusi 1 / 0

Takže nic, co by?

v reakci na
Kuba13 Kuba13
22.11.19 16:49 v diskusi 3 / 0

Trollíku kukkkk. Léčit se jdi sám.

v reakci na
Kometakkkk Kometakkkk
22.11.19 16:47 v diskusi 0 / 0

Prohodili jsme první a druhou lajnu, uvidíme co z toho vzejde?

v reakci na
Karloos Karloos
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 33 > Konec [strana: 1/33, záznamů: 978]
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace