Úvod / Soutěž

Tipsport Extraliga - 2019/2020

Tipsport Extraliga - 2018/2019 IIHF - 2018/2019 Liga mistrů - 2018/2019 Tipsport Extraliga - 2019/2020 Generali play-off - 2019/2020 NHL - Stanley Cup - 2018/2019

Tipsport Extraliga - zákl. část - 2019/2020

Tabulka

# Tým Z V VP PP P Skóre Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. HC Oceláři Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. HC Sparta Praha 52 21 14 1 16 174:145 92
4. BK Mladá Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. HC Škoda Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. HC Kometa Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. HC Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield HK 52 19 5 7 21 130:136 74
9. HC Energie Karlovy Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. PSG Berani Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. HC Dynamo Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. HC Verva Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
13. HC Vítkovice Ridera 52 14 8 5 25 134:175 63
14. Rytíři Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60

Zápasy

Datum Domácí Skóre Hosté
12.9.2019 18:30
1. kolo
HC Sparta Praha 7:6 (PP) HC Škoda Plzeň 4
13.9.2019 17:30
1. kolo
HC Verva Litvínov 2:1 HC Kometa Brno 32
13.9.2019 17:30
1. kolo
BK Mladá Boleslav 4:1 HC Dynamo Pardubice 0
14.9.2019 15:00
1. kolo
Mountfield HK 3:6 Bílí Tygři Liberec 0
13.9.2019 17:30
1. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:2 (PP) HC Olomouc 0
13.9.2019 17:00
1. kolo
HC Oceláři Třinec 6:2 Rytíři Kladno 0
13.9.2019 17:30
1. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:1 PSG Berani Zlín 0
15.9.2019 16:00
2. kolo
HC Kometa Brno 2:1 (SN) HC Oceláři Třinec 1
15.9.2019 17:00
2. kolo
HC Olomouc 1:2 (PP) BK Mladá Boleslav 0
15.9.2019 17:30
2. kolo
PSG Berani Zlín 2:3 HC Vítkovice Ridera 0
15.9.2019 16:00
2. kolo
Bílí Tygři Liberec 8:7 (PP) HC Sparta Praha 0
15.9.2019 16:30
2. kolo
HC Škoda Plzeň 2:0 HC Verva Litvínov 0
15.9.2019 16:00
2. kolo
Rytíři Kladno 2:5 Mountfield HK 0
15.9.2019 17:00
2. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:5 HC Energie Karlovy Vary 0
20.9.2019 18:00
3. kolo
Mountfield HK 6:5 HC Škoda Plzeň 0
19.9.2019 18:30
3. kolo
HC Sparta Praha 4:2 HC Oceláři Třinec 0
20.9.2019 17:30
3. kolo
HC Energie Karlovy Vary 7:4 Rytíři Kladno 1
20.9.2019 17:30
3. kolo
HC Verva Litvínov 1:2 HC Dynamo Pardubice 0
20.9.2019 17:30
3. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 (PP) HC Kometa Brno 1
20.9.2019 17:30
3. kolo
PSG Berani Zlín 1:4 HC Olomouc 0
20.9.2019 17:30
3. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:5 (SN) Bílí Tygři Liberec 0
22.9.2019 17:00
4. kolo
HC Olomouc 3:2 HC Energie Karlovy Vary 0
22.9.2019 17:00
4. kolo
HC Kometa Brno 2:0 HC Sparta Praha 3
22.9.2019 16:00
4. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:3 BK Mladá Boleslav 0
22.9.2019 16:30
4. kolo
HC Škoda Plzeň 5:4 PSG Berani Zlín 0
22.9.2019 15:00
4. kolo
HC Oceláři Třinec 3:2 HC Verva Litvínov 0
22.9.2019 17:00
4. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:2 Mountfield HK 0
22.9.2019 16:00
4. kolo
Rytíři Kladno 2:3 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
27.9.2019 17:30
5. kolo
BK Mladá Boleslav 4:3 HC Oceláři Třinec 0
27.9.2019 17:30
5. kolo
HC Vítkovice Ridera 0:3 HC Kometa Brno 1
27.9.2019 17:30
5. kolo
PSG Berani Zlín 1:2 Rytíři Kladno 0
28.9.2019 15:00
5. kolo
HC Energie Karlovy Vary 0:3 HC Škoda Plzeň 0
27.9.2019 18:00
5. kolo
Mountfield HK 4:2 HC Sparta Praha 0
27.9.2019 18:00
5. kolo
HC Olomouc 3:1 HC Dynamo Pardubice 0
27.9.2019 17:30
5. kolo
HC Verva Litvínov 4:5 Bílí Tygři Liberec 0
15.10.2019 18:30
6. kolo
HC Sparta Praha 5:4 (PP) HC Verva Litvínov 0
29.9.2019 16:00
6. kolo
Rytíři Kladno 4:3 (PP) HC Olomouc 0
29.9.2019 16:00
6. kolo
Bílí Tygři Liberec 6:4 PSG Berani Zlín 0
29.9.2019 17:00
6. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:3 HC Vítkovice Ridera 0
1.10.2019 17:30
6. kolo
HC Kometa Brno 4:3 HC Energie Karlovy Vary 0
29.9.2019 15:00
6. kolo
HC Oceláři Třinec 4:0 Mountfield HK 0
29.9.2019 15:00
6. kolo
HC Škoda Plzeň 1:4 BK Mladá Boleslav 0
5.10.2019 15:00
7. kolo
Rytíři Kladno 5:3 Bílí Tygři Liberec 0
4.10.2019 18:00
7. kolo
HC Olomouc 0:4 HC Škoda Plzeň 0
4.10.2019 17:30
7. kolo
BK Mladá Boleslav 5:1 HC Verva Litvínov 0
4.10.2019 17:30
7. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:5 HC Sparta Praha 0
3.10.2019 17:30
7. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:6 HC Oceláři Třinec 0
4.10.2019 17:30
7. kolo
PSG Berani Zlín 4:3 HC Dynamo Pardubice 0
4.10.2019 18:00
7. kolo
Mountfield HK 2:3 HC Kometa Brno 0
6.10.2019 18:00
8. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 Rytíři Kladno 0
6.10.2019 18:30
8. kolo
HC Sparta Praha 2:1 (PP) BK Mladá Boleslav 0
6.10.2019 17:00
8. kolo
HC Kometa Brno 0:7 PSG Berani Zlín 0
6.10.2019 16:00
8. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:0 HC Olomouc 0
6.10.2019 16:30
8. kolo
HC Škoda Plzeň 4:1 HC Vítkovice Ridera 0
6.10.2019 15:00
8. kolo
HC Oceláři Třinec 4:3 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
6.10.2019 17:30
8. kolo
HC Verva Litvínov 6:5 Mountfield HK 0
11.10.2019 18:00
9. kolo
Mountfield HK 2:0 BK Mladá Boleslav 0
12.10.2019 15:00
9. kolo
HC Olomouc 1:3 HC Kometa Brno 0
11.10.2019 18:00
9. kolo
Rytíři Kladno 7:5 HC Škoda Plzeň 0
11.10.2019 18:00
9. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 HC Dynamo Pardubice 0
9.10.2019 17:30
9. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:3 (PP) HC Verva Litvínov 0
11.10.2019 17:30
9. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:5 HC Sparta Praha 0
11.10.2019 17:30
9. kolo
PSG Berani Zlín 2:5 HC Oceláři Třinec 0
13.11.2019 18:30
10. kolo
HC Sparta Praha 6:2 Rytíři Kladno 0
13.10.2019 17:30
10. kolo
HC Kometa Brno 7:4 Bílí Tygři Liberec 0
13.10.2019 17:30
10. kolo
HC Verva Litvínov 5:1 PSG Berani Zlín 0
13.10.2019 16:00
10. kolo
BK Mladá Boleslav 5:3 HC Vítkovice Ridera 0
13.10.2019 16:30
10. kolo
HC Škoda Plzeň 5:3 HC Dynamo Pardubice 0
24.9.2019 18:00
10. kolo
HC Oceláři Třinec 7:3 HC Olomouc 0
13.10.2019 16:00
10. kolo
Mountfield HK 1:3 HC Energie Karlovy Vary 0
18.10.2019 18:00
11. kolo
HC Dynamo Pardubice 5:2 HC Oceláři Třinec 0
18.10.2019 17:30
11. kolo
HC Energie Karlovy Vary 5:3 BK Mladá Boleslav 0
18.10.2019 17:30
11. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:0 HC Verva Litvínov 0
8.10.2019 17:30
11. kolo
PSG Berani Zlín 1:6 HC Sparta Praha 0
25.2.2020 18:00
11. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:1 HC Škoda Plzeň 0
22.10.2019 17:30
11. kolo
Rytíři Kladno 2:3 HC Kometa Brno 0
18.10.2019 18:00
11. kolo
HC Olomouc 0:2 Mountfield HK 0
20.10.2019 17:20
12. kolo
HC Oceláři Třinec 5:2 Bílí Tygři Liberec 0
20.10.2019 16:00
12. kolo
HC Sparta Praha 2:1 (PP) HC Dynamo Pardubice 0
19.10.2019 17:00
12. kolo
HC Kometa Brno 3:1 HC Škoda Plzeň 0
20.10.2019 17:30
12. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 HC Olomouc 0
20.10.2019 16:00
12. kolo
BK Mladá Boleslav 6:3 Rytíři Kladno 0
20.10.2019 17:20
12. kolo
Mountfield HK 5:6 PSG Berani Zlín 0
20.10.2019 15:30
12. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:1 HC Vítkovice Ridera 0
25.10.2019 18:00
13. kolo
Rytíři Kladno 2:3 (PP) HC Verva Litvínov 0
25.10.2019 18:00
13. kolo
HC Olomouc 0:4 HC Sparta Praha 0
25.10.2019 17:30
13. kolo
PSG Berani Zlín 4:0 BK Mladá Boleslav 0
25.10.2019 18:00
13. kolo
Bílí Tygři Liberec 0:4 HC Energie Karlovy Vary 0
25.10.2019 18:00
13. kolo
HC Kometa Brno 5:1 HC Dynamo Pardubice 0
26.10.2019 15:00
13. kolo
HC Škoda Plzeň 6:1 HC Oceláři Třinec 0
25.10.2019 17:30
13. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:2 (SN) Mountfield HK 0
27.10.2019 13:00
14. kolo
HC Škoda Plzeň 2:3 (SN) HC Sparta Praha 0
27.10.2019 17:00
14. kolo
HC Kometa Brno 4:3 (SN) HC Verva Litvínov 0
27.10.2019 18:00
14. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:2 BK Mladá Boleslav 0
27.10.2019 16:00
14. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 Mountfield HK 0
27.10.2019 17:00
14. kolo
HC Olomouc 3:4 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
27.10.2019 18:00
14. kolo
Rytíři Kladno 1:7 HC Oceláři Třinec 0
27.10.2019 15:30
14. kolo
PSG Berani Zlín 1:4 HC Energie Karlovy Vary 0
19.11.2019 17:00
15. kolo
HC Oceláři Třinec 6:3 HC Kometa Brno 0
29.10.2019 17:30
15. kolo
BK Mladá Boleslav 5:1 HC Olomouc 0
29.10.2019 17:30
15. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:3 (SN) PSG Berani Zlín 0
29.10.2019 18:30
15. kolo
HC Sparta Praha 0:2 Bílí Tygři Liberec 0
29.10.2019 17:30
15. kolo
HC Verva Litvínov 1:3 HC Škoda Plzeň 0
29.10.2019 18:00
15. kolo
Mountfield HK 2:1 (PP) Rytíři Kladno 0
29.10.2019 17:30
15. kolo
HC Energie Karlovy Vary 8:0 HC Dynamo Pardubice 0
1.11.2019 17:30
16. kolo
HC Škoda Plzeň 4:1 Mountfield HK 0
1.11.2019 17:00
16. kolo
HC Oceláři Třinec 2:3 HC Sparta Praha 0
1.11.2019 18:00
16. kolo
Rytíři Kladno 4:2 HC Energie Karlovy Vary 0
1.11.2019 18:00
16. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:4 HC Verva Litvínov 0
1.11.2019 18:00
16. kolo
HC Kometa Brno 0:3 BK Mladá Boleslav 0
1.11.2019 18:00
16. kolo
HC Olomouc 3:5 PSG Berani Zlín 0
1.11.2019 18:00
16. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:2 HC Vítkovice Ridera 0
3.11.2019 15:30
17. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:3 HC Olomouc 0
3.11.2019 16:00
17. kolo
HC Sparta Praha 5:4 HC Kometa Brno 0
2.11.2019 17:30
17. kolo
BK Mladá Boleslav 1:2 Bílí Tygři Liberec 0
3.11.2019 15:30
17. kolo
PSG Berani Zlín 1:2 HC Škoda Plzeň 0
2.11.2019 17:00
17. kolo
HC Verva Litvínov 2:0 HC Oceláři Třinec 0
3.11.2019 18:00
17. kolo
Mountfield HK 2:5 HC Dynamo Pardubice 0
3.11.2019 16:00
17. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:4 (PP) Rytíři Kladno 0
15.11.2019 18:30
18. kolo
HC Sparta Praha 2:1 Mountfield HK 0
15.11.2019 18:00
18. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:2 (PP) HC Olomouc 0
15.11.2019 18:00
18. kolo
Bílí Tygři Liberec 6:1 HC Verva Litvínov 0
15.11.2019 17:00
18. kolo
HC Oceláři Třinec 3:0 BK Mladá Boleslav 0
15.11.2019 17:30
18. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:3 (SN) HC Kometa Brno 0
15.11.2019 18:00
18. kolo
Rytíři Kladno 1:0 PSG Berani Zlín 0
15.11.2019 17:30
18. kolo
HC Škoda Plzeň 4:3 HC Energie Karlovy Vary 0
17.11.2019 15:30
19. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 (PP) HC Sparta Praha 0
17.11.2019 17:00
19. kolo
HC Olomouc 1:3 Rytíři Kladno 0
17.11.2019 15:30
19. kolo
PSG Berani Zlín 3:4 Bílí Tygři Liberec 0
17.11.2019 16:00
19. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:2 (SN) HC Dynamo Pardubice 0
17.11.2019 15:00
19. kolo
HC Kometa Brno 2:7 HC Energie Karlovy Vary 0
17.11.2019 14:20
19. kolo
Mountfield HK 1:4 HC Oceláři Třinec 0
17.11.2019 16:00
19. kolo
BK Mladá Boleslav 4:3 (PP) HC Škoda Plzeň 0
22.11.2019 18:00
20. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:1 Rytíři Kladno 0
22.11.2019 17:30
20. kolo
HC Škoda Plzeň 0:3 HC Olomouc 0
22.11.2019 17:30
20. kolo
HC Verva Litvínov 2:5 BK Mladá Boleslav 0
23.10.2019 18:30
20. kolo
HC Sparta Praha 5:1 HC Energie Karlovy Vary 0
21.11.2019 18:00
20. kolo
HC Oceláři Třinec 2:1 HC Vítkovice Ridera 0
22.11.2019 18:00
20. kolo
HC Dynamo Pardubice 0:2 PSG Berani Zlín 0
22.11.2019 18:00
20. kolo
HC Kometa Brno 3:2 (PP) Mountfield HK 0
24.11.2019 16:00
21. kolo
Rytíři Kladno 3:2 HC Dynamo Pardubice 0
24.11.2019 14:00
21. kolo
BK Mladá Boleslav 0:1 (SN) HC Sparta Praha 0
13.11.2019 17:30
21. kolo
PSG Berani Zlín 5:4 HC Kometa Brno 0
24.11.2019 17:00
21. kolo
HC Olomouc 1:3 Bílí Tygři Liberec 0
24.11.2019 16:00
21. kolo
HC Vítkovice Ridera 0:5 HC Škoda Plzeň 0
24.11.2019 15:30
21. kolo
HC Oceláři Třinec 1:6 HC Energie Karlovy Vary 0
24.11.2019 16:00
21. kolo
Mountfield HK 6:2 HC Verva Litvínov 0
26.11.2019 17:30
22. kolo
BK Mladá Boleslav 1:0 Mountfield HK 0
26.11.2019 18:00
22. kolo
HC Kometa Brno 4:3 HC Olomouc 0
26.11.2019 17:20
22. kolo
HC Škoda Plzeň 3:1 Rytíři Kladno 0
26.11.2019 18:00
22. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:2 (SN) HC Dynamo Pardubice 0
26.11.2019 17:30
22. kolo
HC Verva Litvínov 2:1 HC Energie Karlovy Vary 0
27.11.2019 17:30
22. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:3 HC Sparta Praha 0
26.11.2019 17:00
22. kolo
HC Oceláři Třinec 4:5 (SN) PSG Berani Zlín 0
29.11.2019 18:00
23. kolo
Rytíři Kladno 2:4 HC Sparta Praha 0
28.11.2019 18:00
23. kolo
Bílí Tygři Liberec 3:2 HC Kometa Brno 0
29.11.2019 17:30
23. kolo
PSG Berani Zlín 3:1 HC Verva Litvínov 0
28.11.2019 17:30
23. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:7 BK Mladá Boleslav 0
29.11.2019 18:00
23. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:3 (PP) HC Škoda Plzeň 0
29.11.2019 18:00
23. kolo
HC Olomouc 3:1 HC Oceláři Třinec 0
29.11.2019 17:30
23. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:3 (PP) Mountfield HK 0
1.12.2019 15:00
24. kolo
HC Oceláři Třinec 7:0 HC Dynamo Pardubice 0
1.12.2019 17:00
24. kolo
BK Mladá Boleslav 4:2 HC Energie Karlovy Vary 0
1.12.2019 15:30
24. kolo
HC Verva Litvínov 6:2 HC Vítkovice Ridera 0
1.12.2019 16:00
24. kolo
HC Sparta Praha 2:1 (PP) PSG Berani Zlín 0
14.1.2020 17:30
24. kolo
HC Škoda Plzeň 3:2 Bílí Tygři Liberec 0
1.12.2019 17:20
24. kolo
HC Kometa Brno 4:1 Rytíři Kladno 0
1.12.2019 16:00
24. kolo
Mountfield HK 2:1 HC Olomouc 0
6.12.2019 18:00
25. kolo
Bílí Tygři Liberec 5:0 HC Oceláři Třinec 0
7.12.2019 15:00
25. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:3 HC Sparta Praha 0
6.12.2019 17:30
25. kolo
HC Škoda Plzeň 4:2 HC Kometa Brno 0
6.12.2019 18:00
25. kolo
HC Olomouc 3:1 HC Verva Litvínov 0
6.12.2019 18:00
25. kolo
Rytíři Kladno 3:1 BK Mladá Boleslav 0
6.12.2019 17:30
25. kolo
PSG Berani Zlín 0:4 Mountfield HK 0
6.12.2019 17:30
25. kolo
HC Energie Karlovy Vary 9:1 HC Vítkovice Ridera 0
8.12.2019 15:30
26. kolo
HC Verva Litvínov 4:1 Rytíři Kladno 0
8.12.2019 16:00
26. kolo
HC Sparta Praha 1:2 HC Olomouc 0
8.12.2019 16:00
26. kolo
BK Mladá Boleslav 3:6 PSG Berani Zlín 0
8.12.2019 16:20
26. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:2 (SN) Bílí Tygři Liberec 0
8.12.2019 17:00
26. kolo
HC Dynamo Pardubice 6:2 HC Kometa Brno 0
8.12.2019 15:00
26. kolo
HC Oceláři Třinec 5:2 HC Škoda Plzeň 0
8.12.2019 16:00
26. kolo
Mountfield HK 0:2 HC Vítkovice Ridera 0
18.12.2019 18:30
27. kolo
HC Sparta Praha 2:1 (PP) HC Škoda Plzeň 0
18.12.2019 17:30
27. kolo
HC Verva Litvínov 5:2 HC Kometa Brno 0
17.12.2019 17:30
27. kolo
BK Mladá Boleslav 4:1 HC Dynamo Pardubice 0
18.12.2019 18:00
27. kolo
Mountfield HK 2:3 (SN) Bílí Tygři Liberec 0
18.12.2019 17:30
27. kolo
HC Vítkovice Ridera 5:3 HC Olomouc 0
18.12.2019 17:00
27. kolo
HC Oceláři Třinec 2:1 (SN) Rytíři Kladno 0
18.12.2019 17:30
27. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:2 (SN) PSG Berani Zlín 0
16.12.2019 17:00
28. kolo
HC Oceláři Třinec 1:4 HC Kometa Brno 0
20.12.2019 18:00
28. kolo
HC Olomouc 3:2 (SN) BK Mladá Boleslav 0
20.12.2019 17:30
28. kolo
PSG Berani Zlín 3:2 (PP) HC Vítkovice Ridera 0
20.12.2019 18:00
28. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:1 HC Sparta Praha 0
20.12.2019 17:30
28. kolo
HC Škoda Plzeň 6:2 HC Verva Litvínov 0
20.12.2019 17:30
28. kolo
Rytíři Kladno 3:1 Mountfield HK 0
20.12.2019 18:00
28. kolo
HC Dynamo Pardubice 5:6 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
22.12.2019 17:20
29. kolo
Mountfield HK 0:3 HC Škoda Plzeň 0
22.12.2019 16:00
29. kolo
HC Sparta Praha 3:2 HC Oceláři Třinec 0
22.12.2019 15:30
29. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:1 Rytíři Kladno 0
22.12.2019 15:30
29. kolo
HC Verva Litvínov 4:3 (SN) HC Dynamo Pardubice 0
22.12.2019 16:00
29. kolo
BK Mladá Boleslav 5:4 (PP) HC Kometa Brno 0
22.12.2019 15:30
29. kolo
PSG Berani Zlín 8:6 HC Olomouc 0
21.1.2020 17:30
29. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:7 Bílí Tygři Liberec 0
26.12.2019 17:00
30. kolo
HC Olomouc 4:2 HC Energie Karlovy Vary 0
26.12.2019 17:30
30. kolo
HC Kometa Brno 5:3 HC Sparta Praha 0
26.12.2019 16:00
30. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:0 BK Mladá Boleslav 0
26.12.2019 16:30
30. kolo
HC Škoda Plzeň 2:4 PSG Berani Zlín 0
19.2.2020 17:30
30. kolo
HC Verva Litvínov 5:2 HC Oceláři Třinec 0
26.12.2019 17:00
30. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:4 Mountfield HK 0
26.12.2019 18:00
30. kolo
Rytíři Kladno 2:1 HC Vítkovice Ridera 0
28.12.2019 16:00
31. kolo
Mountfield HK 5:2 HC Sparta Praha 0
28.12.2019 17:00
31. kolo
HC Olomouc 1:2 HC Dynamo Pardubice 0
28.12.2019 15:30
31. kolo
HC Verva Litvínov 3:4 Bílí Tygři Liberec 0
22.1.2020 17:30
31. kolo
BK Mladá Boleslav 1:2 HC Oceláři Třinec 0
28.12.2019 15:00
31. kolo
HC Kometa Brno 3:1 HC Vítkovice Ridera 0
28.12.2019 15:30
31. kolo
PSG Berani Zlín 6:0 Rytíři Kladno 0
28.12.2019 15:30
31. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:3 (PP) HC Škoda Plzeň 0
30.12.2019 18:30
32. kolo
HC Sparta Praha 8:4 HC Verva Litvínov 0
30.12.2019 18:00
32. kolo
Rytíři Kladno 3:4 (PP) HC Olomouc 0
30.12.2019 18:00
32. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:1 PSG Berani Zlín 0
30.12.2019 18:00
32. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:4 HC Vítkovice Ridera 0
30.12.2019 18:00
32. kolo
HC Kometa Brno 9:1 HC Energie Karlovy Vary 0
22.10.2019 18:00
32. kolo
HC Oceláři Třinec 1:0 (SN) Mountfield HK 0
30.12.2019 17:00
32. kolo
HC Škoda Plzeň 3:2 (SN) BK Mladá Boleslav 0
3.1.2020 18:00
33. kolo
Rytíři Kladno 2:0 Bílí Tygři Liberec 0
3.1.2020 18:00
33. kolo
HC Olomouc 2:3 (SN) HC Škoda Plzeň 0
3.12.2019 17:30
33. kolo
BK Mladá Boleslav 4:6 HC Verva Litvínov 0
2.1.2020 17:30
33. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:5 HC Sparta Praha 0
17.9.2019 17:30
33. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:3 HC Oceláři Třinec 0
3.1.2020 17:30
33. kolo
PSG Berani Zlín 4:1 HC Dynamo Pardubice 0
3.1.2020 18:00
33. kolo
Mountfield HK 2:1 (PP) HC Kometa Brno 0
5.1.2020 17:00
34. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:4 (PP) Rytíři Kladno 0
7.1.2020 18:30
34. kolo
HC Sparta Praha 3:2 (SN) BK Mladá Boleslav 0
5.1.2020 15:00
34. kolo
HC Kometa Brno 2:3 (SN) PSG Berani Zlín 0
5.1.2020 16:00
34. kolo
Bílí Tygři Liberec 4:1 HC Olomouc 0
5.1.2020 16:30
34. kolo
HC Škoda Plzeň 6:4 HC Vítkovice Ridera 0
5.1.2020 15:30
34. kolo
HC Oceláři Třinec 1:2 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
25.2.2020 17:00
34. kolo
HC Verva Litvínov 2:3 Mountfield HK 0
10.1.2020 18:00
35. kolo
Mountfield HK 2:3 (PP) BK Mladá Boleslav 0
10.1.2020 18:00
35. kolo
HC Olomouc 1:2 HC Kometa Brno 0
10.1.2020 18:00
35. kolo
Rytíři Kladno 1:3 HC Škoda Plzeň 0
10.1.2020 18:00
35. kolo
Bílí Tygři Liberec 5:2 HC Dynamo Pardubice 0
10.1.2020 17:30
35. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:2 (PP) HC Verva Litvínov 0
10.1.2020 18:30
35. kolo
HC Sparta Praha 5:3 HC Vítkovice Ridera 0
10.1.2020 17:30
35. kolo
PSG Berani Zlín 2:4 HC Oceláři Třinec 0
12.1.2020 16:00
36. kolo
HC Sparta Praha 4:8 Rytíři Kladno 0
12.1.2020 16:20
36. kolo
Bílí Tygři Liberec 5:0 HC Kometa Brno 0
12.1.2020 15:30
36. kolo
HC Verva Litvínov 2:6 PSG Berani Zlín 0
11.1.2020 16:00
36. kolo
BK Mladá Boleslav 6:3 HC Vítkovice Ridera 0
12.1.2020 16:30
36. kolo
HC Škoda Plzeň 5:0 HC Dynamo Pardubice 0
12.1.2020 15:00
36. kolo
HC Oceláři Třinec 2:3 (SN) HC Olomouc 0
12.1.2020 16:00
36. kolo
Mountfield HK 5:0 HC Energie Karlovy Vary 0
17.1.2020 18:00
37. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:3 HC Oceláři Třinec 0
17.1.2020 17:30
37. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:4 BK Mladá Boleslav 0
17.1.2020 17:30
37. kolo
HC Vítkovice Ridera 5:3 HC Verva Litvínov 0
18.1.2020 15:00
37. kolo
PSG Berani Zlín 4:1 HC Sparta Praha 0
17.1.2020 18:00
37. kolo
Bílí Tygři Liberec 7:1 HC Škoda Plzeň 0
17.1.2020 18:00
37. kolo
Rytíři Kladno 5:1 HC Kometa Brno 0
17.1.2020 18:00
37. kolo
HC Olomouc 2:0 Mountfield HK 0
19.1.2020 15:00
38. kolo
HC Oceláři Třinec 4:3 Bílí Tygři Liberec 0
19.1.2020 16:00
38. kolo
HC Sparta Praha 2:1 (PP) HC Dynamo Pardubice 0
19.1.2020 15:00
38. kolo
HC Kometa Brno 5:2 HC Škoda Plzeň 0
19.1.2020 15:30
38. kolo
HC Verva Litvínov 1:3 HC Olomouc 0
19.1.2020 17:20
38. kolo
BK Mladá Boleslav 5:2 Rytíři Kladno 0
19.1.2020 16:00
38. kolo
Mountfield HK 4:2 PSG Berani Zlín 0
19.1.2020 16:00
38. kolo
HC Vítkovice Ridera 0:3 HC Energie Karlovy Vary 0
24.1.2020 18:00
39. kolo
Rytíři Kladno 3:5 HC Verva Litvínov 0
24.1.2020 18:00
39. kolo
HC Olomouc 4:1 HC Sparta Praha 0
24.1.2020 17:30
39. kolo
PSG Berani Zlín 4:1 BK Mladá Boleslav 0
24.1.2020 18:00
39. kolo
Bílí Tygři Liberec 2:3 HC Energie Karlovy Vary 0
24.1.2020 18:00
39. kolo
HC Dynamo Pardubice 4:2 HC Kometa Brno 0
24.1.2020 17:30
39. kolo
HC Škoda Plzeň 5:2 HC Oceláři Třinec 0
24.1.2020 17:30
39. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:4 Mountfield HK 0
26.1.2020 16:30
40. kolo
HC Škoda Plzeň 6:3 HC Sparta Praha 0
26.1.2020 15:00
40. kolo
HC Kometa Brno 4:3 (SN) HC Verva Litvínov 0
26.1.2020 15:00
40. kolo
HC Dynamo Pardubice 2:3 (PP) BK Mladá Boleslav 0
26.1.2020 16:00
40. kolo
Bílí Tygři Liberec 5:1 Mountfield HK 0
26.1.2020 17:00
40. kolo
HC Olomouc 4:5 (SN) HC Vítkovice Ridera 0
26.1.2020 16:00
40. kolo
Rytíři Kladno 1:2 HC Oceláři Třinec 0
26.1.2020 17:20
40. kolo
PSG Berani Zlín 5:6 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
28.1.2020 18:00
41. kolo
HC Kometa Brno 1:0 HC Oceláři Třinec 0
28.1.2020 17:30
41. kolo
BK Mladá Boleslav 3:0 HC Olomouc 0
28.1.2020 17:30
41. kolo
HC Vítkovice Ridera 1:0 PSG Berani Zlín 0
29.1.2020 18:30
41. kolo
HC Sparta Praha 2:6 Bílí Tygři Liberec 0
28.1.2020 17:20
41. kolo
HC Verva Litvínov 5:1 HC Škoda Plzeň 0
28.1.2020 18:00
41. kolo
Mountfield HK 4:1 Rytíři Kladno 0
28.1.2020 17:30
41. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:3 (SN) HC Dynamo Pardubice 0
31.1.2020 17:30
42. kolo
HC Škoda Plzeň 2:3 (SN) Mountfield HK 0
31.1.2020 17:00
42. kolo
HC Oceláři Třinec 5:1 HC Sparta Praha 0
31.1.2020 18:00
42. kolo
Rytíři Kladno 4:5 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
31.1.2020 18:00
42. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:2 HC Verva Litvínov 0
31.1.2020 18:00
42. kolo
HC Kometa Brno 2:1 (SN) BK Mladá Boleslav 0
31.1.2020 18:00
42. kolo
HC Olomouc 3:1 PSG Berani Zlín 0
31.1.2020 18:00
42. kolo
Bílí Tygři Liberec 1:2 (SN) HC Vítkovice Ridera 0
2.2.2020 15:30
43. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:4 HC Olomouc 0
2.2.2020 16:00
43. kolo
HC Sparta Praha 4:3 (PP) HC Kometa Brno 0
2.2.2020 16:30
43. kolo
BK Mladá Boleslav 4:1 Bílí Tygři Liberec 0
2.2.2020 15:30
43. kolo
PSG Berani Zlín 4:0 HC Škoda Plzeň 0
2.2.2020 15:30
43. kolo
HC Verva Litvínov 2:3 HC Oceláři Třinec 0
2.2.2020 15:00
43. kolo
Mountfield HK 3:4 HC Dynamo Pardubice 0
2.2.2020 16:00
43. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:0 Rytíři Kladno 0
12.2.2020 18:30
44. kolo
HC Sparta Praha 2:3 Mountfield HK 0
14.1.2020 18:00
44. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 (SN) HC Olomouc 0
12.2.2020 18:00
44. kolo
Bílí Tygři Liberec 5:4 (PP) HC Verva Litvínov 0
12.2.2020 17:00
44. kolo
HC Oceláři Třinec 4:6 BK Mladá Boleslav 0
12.2.2020 18:00
44. kolo
HC Kometa Brno 2:5 HC Vítkovice Ridera 0
12.2.2020 17:20
44. kolo
Rytíři Kladno 2:3 PSG Berani Zlín 0
11.2.2020 17:30
44. kolo
HC Škoda Plzeň 3:1 HC Energie Karlovy Vary 0
4.1.2020 19:30
45. kolo
HC Verva Litvínov 2:3 HC Sparta Praha 0
14.2.2020 18:00
45. kolo
HC Olomouc 4:0 Rytíři Kladno 0
14.2.2020 17:30
45. kolo
PSG Berani Zlín 2:4 Bílí Tygři Liberec 0
14.2.2020 17:30
45. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:5 HC Dynamo Pardubice 0
14.2.2020 17:30
45. kolo
HC Energie Karlovy Vary 9:1 HC Kometa Brno 0
14.2.2020 17:00
45. kolo
HC Oceláři Třinec 6:0 Mountfield HK 0
15.2.2020 15:00
45. kolo
BK Mladá Boleslav 3:1 HC Škoda Plzeň 0
16.2.2020 16:00
46. kolo
Bílí Tygři Liberec 5:4 Rytíři Kladno 0
16.2.2020 16:30
46. kolo
HC Škoda Plzeň 3:0 HC Olomouc 0
16.2.2020 15:30
46. kolo
HC Verva Litvínov 2:3 (SN) BK Mladá Boleslav 0
16.2.2020 16:00
46. kolo
HC Sparta Praha 6:3 HC Energie Karlovy Vary 0
16.2.2020 15:00
46. kolo
HC Oceláři Třinec 2:3 HC Vítkovice Ridera 0
16.2.2020 16:30
46. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 PSG Berani Zlín 0
18.2.2020 18:00
46. kolo
HC Kometa Brno 2:1 Mountfield HK 0
21.2.2020 18:00
47. kolo
Rytíři Kladno 2:5 HC Dynamo Pardubice 0
18.2.2020 18:30
47. kolo
HC Sparta Praha 6:2 BK Mladá Boleslav 0
22.2.2020 15:00
47. kolo
PSG Berani Zlín 3:5 HC Kometa Brno 0
21.2.2020 18:00
47. kolo
HC Olomouc 2:1 Bílí Tygři Liberec 0
21.2.2020 17:30
47. kolo
HC Vítkovice Ridera 3:1 HC Škoda Plzeň 0
21.2.2020 17:30
47. kolo
HC Energie Karlovy Vary 2:6 HC Oceláři Třinec 0
21.2.2020 18:00
47. kolo
Mountfield HK 4:5 (SN) HC Verva Litvínov 0
23.2.2020 16:00
48. kolo
BK Mladá Boleslav 3:2 (SN) Mountfield HK 0
23.2.2020 17:00
48. kolo
HC Kometa Brno 2:4 HC Olomouc 0
23.2.2020 16:30
48. kolo
HC Škoda Plzeň 8:5 Rytíři Kladno 0
23.2.2020 17:30
48. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:4 Bílí Tygři Liberec 0
23.2.2020 15:30
48. kolo
HC Verva Litvínov 6:4 HC Energie Karlovy Vary 0
4.2.2020 18:30
48. kolo
HC Sparta Praha 4:2 HC Vítkovice Ridera 0
25.2.2020 17:00
48. kolo
HC Oceláři Třinec 2:1 (SN) PSG Berani Zlín 0
27.2.2020 18:00
49. kolo
Rytíři Kladno 4:2 HC Sparta Praha 0
28.2.2020 18:00
49. kolo
HC Kometa Brno 3:2 Bílí Tygři Liberec 0
28.2.2020 17:30
49. kolo
PSG Berani Zlín 4:3 (PP) HC Verva Litvínov 0
28.2.2020 17:30
49. kolo
HC Vítkovice Ridera 2:3 (SN) BK Mladá Boleslav 0
28.2.2020 18:00
49. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:1 HC Škoda Plzeň 0
28.2.2020 18:00
49. kolo
HC Olomouc 1:2 HC Oceláři Třinec 0
28.2.2020 17:30
49. kolo
HC Energie Karlovy Vary 4:3 (SN) Mountfield HK 0
1.3.2020 15:00
50. kolo
HC Oceláři Třinec 2:3 HC Dynamo Pardubice 0
1.3.2020 16:00
50. kolo
BK Mladá Boleslav 4:3 (PP) HC Energie Karlovy Vary 0
1.3.2020 15:30
50. kolo
HC Verva Litvínov 4:0 HC Vítkovice Ridera 0
1.3.2020 16:00
50. kolo
HC Sparta Praha 5:1 PSG Berani Zlín 0
1.3.2020 17:20
50. kolo
HC Škoda Plzeň 4:2 Bílí Tygři Liberec 0
1.3.2020 15:00
50. kolo
HC Kometa Brno 1:2 Rytíři Kladno 0
1.3.2020 16:00
50. kolo
Mountfield HK 0:4 HC Olomouc 0
3.3.2020 17:30
51. kolo
Bílí Tygři Liberec 0:4 HC Oceláři Třinec 0
3.3.2020 17:30
51. kolo
HC Dynamo Pardubice 1:1 HC Sparta Praha 0
3.3.2020 17:30
51. kolo
HC Škoda Plzeň 3:2 HC Kometa Brno 0
3.3.2020 17:30
51. kolo
HC Olomouc 3:1 HC Verva Litvínov 0
3.3.2020 17:30
51. kolo
Rytíři Kladno 3:2 BK Mladá Boleslav 0
3.3.2020 17:30
51. kolo
PSG Berani Zlín 3:2 Mountfield HK 0
3.3.2020 17:30
51. kolo
HC Vítkovice Ridera 8:2 HC Energie Karlovy Vary 0
6.3.2020 18:00
52. kolo
HC Verva Litvínov 6:2 Rytíři Kladno 0
6.3.2020 18:00
52. kolo
HC Sparta Praha 3:2 (SN) HC Olomouc 0
6.3.2020 18:00
52. kolo
BK Mladá Boleslav 3:0 PSG Berani Zlín 0
6.3.2020 18:00
52. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:5 Bílí Tygři Liberec 0
6.3.2020 18:00
52. kolo
HC Kometa Brno 0:2 HC Dynamo Pardubice 0
6.3.2020 18:00
52. kolo
HC Oceláři Třinec 3:0 HC Škoda Plzeň 0
6.3.2020 18:00
52. kolo
Mountfield HK 5:2 HC Vítkovice Ridera 0
1.10.2019 17:30
6. kolo
HC Energie Karlovy Vary 3:4 HC Kometa Brno 0
3.10.2019 17:30
7. kolo
HC Vítkovice Ridera 4:6 HC Oceláři Třinec 0
5.10.2019 15:00
7. kolo
Rytíři Kladno 5:3 Bílí Tygři Liberec 0
6.10.2019 18:30
8. kolo
BK Mladá Boleslav 1:2 (PP) HC Sparta Praha 0
11.10.2019 18:00
9. kolo
HC Dynamo Pardubice 3:2 Bílí Tygři Liberec 0

Bílí Tygři Liberec -:- HC Škoda Plzeň 0

HC Kometa Brno -:- HC Dynamo Pardubice 0

HC Vítkovice Ridera -:- HC Kometa Brno 0

Rytíři Kladno -:- PSG Berani Zlín 0

HC Kometa Brno -:- HC Energie Karlovy Vary 0

PSG Berani Zlín -:- HC Kometa Brno 0

HC Oceláři Třinec -:- HC Energie Karlovy Vary 0

Bílí Tygři Liberec -:- HC Dynamo Pardubice 0

HC Vítkovice Ridera -:- HC Sparta Praha 0

HC Dynamo Pardubice -:- HC Kometa Brno 0

HC Energie Karlovy Vary -:- HC Vítkovice Ridera 0

HC Energie Karlovy Vary -:- PSG Berani Zlín 0

HC Oceláři Třinec -:- HC Kometa Brno 0

HC Olomouc -:- BK Mladá Boleslav 0

HC Dynamo Pardubice -:- HC Energie Karlovy Vary 0

HC Kometa Brno -:- HC Vítkovice Ridera 0

Mountfield HK -:- HC Vítkovice Ridera 0

Extraliga začíná za

Přestupy

Hráč Typ přestupu Odkud / Kam
Ivan Baranka Odchod Neznámo?
Rudolf Červený Odchod Pelicans(FIN)
Lukáš Kucsera Odchod HC Olomouc
Pavol Rybár (trenér brank.) Příchod HC Dynamo Pardubice
Libor Zábranský ml. Příchod Kamloops Blazers(CAN)
Ralfs Freibergs Příchod PSG Berani Zlín
Peter Schneider Příchod EHC Biel-Bienne (SUI)

Výjezdy

04.01.20 13:39
V Pátek 17.1.2020 se můžete zůčastnit výjezdu do Kladna a podpořit tak naše hráče do 250 km vzdáleného ČEZ zimního stadionu v Kladně, odjezd se koná ve 13:30 z Malé Ameriky, více informací se dozvíte na officiálních stránkách modrobílých.
04.01.20 13:33
Hned o dva dny později po Olomouci se můžete zůčastnit dalšího výjezdu a to konkrétně do skoro 300km vzdálené Home credit Areny v Liberci, výjezd se koná 12.1.2020, odjezd v 10:30 hodin od Malé Ameriky. Více informací klasicky na officiálních stránkách Modrobílých.
04.01.20 13:28
Modrobílí pořádají sérii výjezdů, jako první do blízkého Olmíku a to v pátek 10.1. 2020; od 18:00. Pokud se chcete zůčastnit, měli byste si pospíšit, momentálně je 53/61, tedy 8 volných míst! Více se dozvíte na officiálních stránkách modrobílých.

Aktuálně

02.05.20 13:21
Elitní útočník Peter Schneider podepsal smlouvu na 2 roky s Kometou Brno. Minulou sezonu hrál Ve Švýcarsku za tým EHC Biel-Bienn, kde ve 38 zápasech nasbíral 23 bodů.
02.04.20 19:06
Díky momentální světové pandemii COVID-19 byla ukončena extraliga českého hokeje. Dotknutý nebyl jen lední hokej, ale naprostá většina ostatních sportů a jejich profesionálních soutěží.
15.02.20 10:43
Martin Nečas se v NHL pořádně rozjel, za 53 odehraných zápasů již nasbíral 31 kanadských bodů za  15 golů a 16 asistencí.
24.12.19 02:59
Bývalý komeťák Martin Nečas si v minulém utkání v dresu Caroliny v zápase proti Torontu připsal 4 kanadské body, za dva góly a dvě asistence. Toronto vedlo 3:0, Carolína však dokázala zápas do konce druhé třetiny otočit na 3:5, Toronto však díky pěti gólům ve třetí třetině vyhrálo 8:6! Martinovi se v NHL daří, na svém kontě má za 33 zápasů 8 golů a 13 asistencí.
   
24.12.19 02:59
Z Hradce Králové přichází Daniel Rákos, opačným směrem Jakub Lev - jedná se o TRVALÉ přestupy.  Jack Glover má vyřízené střídavé starty do Třebíče. Zdroj: HC Kometa

Minulé utkání

Tipsport Extraliga - zákl. část - 2019/2020
HC Kometa Brno 0:2
0
HC Dynamo Pardubice
6.3.2020 18:00 52. kolo

Nadcházející utkání

Nedostatečná data

Tabulky

Tipsport Extraliga - zákl. část 2019/2020
# Tým Záp. Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 102
2. HC Oceláři Třinec 52 93
3. HC Sparta Praha 52 92
4. BK Mladá Boleslav 52 92
5. HC Škoda Plzeň 52 92
6. HC Kometa Brno 52 79
7. HC Olomouc 52 77
8. Mountfield HK 52 74
9. HC Energie Karlovy Vary 52 71
10. PSG Berani Zlín 52 70
11. HC Dynamo Pardubice 52 64
12. HC Verva Litvínov 52 63
13. HC Vítkovice Ridera 52 63
14. Rytíři Kladno 52 60

Statistické okénko

Komentářů celkem: 83138x
Registrovaných uživatelů celkem: 949x

Plkátko

Pro psaní příspěvků musíte být přihlášen(a)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace