Dnešní videa

19.1.2020 19:58 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Skalický potvrdil vítězství Bruslařů druhou trefou do prázdné, 5:2

01:17 0x
19.1.2020 19:52 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Jágr svým 11. gólem sezony snížil manko Rytířů, 4:2

01:26 1x
19.1.2020 19:44 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Godla po tvrdé ráně neudržel puk a Skalický navýšil vedení, 4:1

19.1.2020 18:45 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Sparta - Pardubice 2:1p. Pražané otočili zápas proti Dynamu, v prodloužení rozhodl Pech

03:30 1x
19.1.2020 18:43 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Šťastný bleskově zvýšil vedení domácích ve druhé třetině, 3:0

01:15 0x
19.1.2020 18:39 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Jeglič úspěšně překonal Godlu v přesilovce, 2:0

01:15 0x
19.1.2020 18:35 Extraliga

Sparta - Pardubice: Domácí zvítězili v prodloužení, s pomocí hole obránce Koláře rozhodl Pech, 2:1

01:34 0x
19.1.2020 18:31 Extraliga

Mountfield HK - Zlín: Tři body pro domácí pečetil do prázdné branky Smoleňák, 4:2

01:24 0x
19.1.2020 18:23 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Litvínov - Olomouc 1:3. Vervě neuznali bleskový gól, padla posedmé v řadě

03:28 5x
19.1.2020 18:23 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Domácí se prosadili v signalizované výhodě, úvodní trefu obstaral Stránský, 1:0

01:29 0x
Úvod / Diskuse

Diskuse

Začátek < 1 2 3 4 5 6 7 618 > Konec [strana: 2/618, záznamů: 15431]

Bambus spalil golovku ale jinak si odehraje fakt svoje. Odvede dost cerne prace

IP:

se dívám, že dneska jsme vyhráli i na buly, zlepšuje se to asi ;-)

„Raketou na Mars poletíme zas“
IP:

Na příště zkusit Guliho se Staněm do první dvojky místo těch dvou komiksů.

Rozhodně jsou pro první dvojku vhodnější durazný Gulaši a kreativní, nebojácný a mladý Svozil než Němec, který o formě může mluvit maximálně v minulém čase a Bartejs, který spíš má světlé chvilky, než že mi nesedne zápas.

„1 50 - 23 7 24 71 11 63 42 - 90 10 92 16 57 67 22 19 88 27 25 14 61 81 26 ⬅ to je naše 𝐊𝐎𝐌𝐄𝐓𝐀“

El Carlos El Carlos DNES 18:08 [60583]

Konečně sem na borcích viděl, že chtějí vyhrát. Chodili do soubojů, bruslili. Snad to vydrží.

„Since 1953“
IP:
Mirda Mirda DNES 18:06 [60582]

Když borci chcou tak to vypadá jak hokej! Jenže je potřeba výkon zopakovat...

IP:

Výhra a tři body dobrý, výkon oproti pátku rovněž výrazně lepší. Nicméně bych krotil ty výroky to je ta naše Kometa, protože zatím není. těch chyb a hluchých míst je tam stále dost. Ale pokud trochu kritizujeme, je třeba i pochválit. Velmi dobře Zaťa s Plekym, Martin tak nějak stále není ve své kůži. Líbili se mi mladí, bruslili, napadali, dali góla. Dobrá práce. Někdo tady zmiňoval, že neumíme dostat puk ze třetiny. To je opravdu problém, protože potom se zbytečně dostáváme pod tlak a z toho jsou občas i góly v naší síti. Jen nevím, co je s tím Orsavou, ten je opravdu neviditelný, stejně jako Dočekal. Až nastoupí marodi, tak tito dva asi hrát nebudou nebo spíše by neměli, protože mladí jsou lepší.