Mladá Boleslav - Kladno: Skalický potvrdil vítězství v power play, 5:2

19.1.2020 19:52 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: O další branku Rytířů se postaral Jágr, 4:2

01:26 0x
19.1.2020 19:44 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Godla po tvrdé ráně neudržel puk a Skalický navýšil vedení, 4:1

19.1.2020 18:45 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Sparta - Pardubice 2:1p. Pražané otočili zápas proti Dynamu, v prodloužení rozhodl Pech

03:30 1x
19.1.2020 18:43 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Šťastný bleskově zvýšil vedení domácích ve druhé třetině, 3:0

01:15 0x
19.1.2020 18:39 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Jeglič úspěšně překonal Godlu v přesilovce, 2:0

01:15 0x
19.1.2020 18:35 Extraliga

Sparta - Pardubice: Domácí zvítězili v prodloužení, s pomocí hole obránce Koláře rozhodl Pech, 2:1

01:34 0x
19.1.2020 18:31 Extraliga

Mountfield HK - Zlín: Tři body pro domácí pečetil do prázdné branky Smoleňák, 4:2

01:24 0x
19.1.2020 18:23 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Litvínov - Olomouc 1:3. Vervě neuznali bleskový gól, padla posedmé v řadě

03:28 5x
19.1.2020 18:23 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Domácí se prosadili v signalizované výhodě, úvodní trefu obstaral Stránský, 1:0

01:29 0x
Úvod / Diskuse

Diskuse

Začátek < 1 7 8 9 10 11 12 13 618 > Konec [strana: 10/618, záznamů: 15426]

Nemá to hlavu a patu už vůbec né. Hra bez štávy, myšlenky a i bojovnost zůstala před Kladnem. Poslední třetiny hrajeme tužku a to jak venku, tak i doma. Letos na víc než na předkolo nemáme, bída začala Fialou, pokračuje Bělohlavem a trapnou sezónu zakončíme Liborem. Na víc nemáme a pokud nenastane důkladné okysličení mančaftu, tak se v následujících sezónách budeme máchat ve stále stejné vodě.

„Vlevo dole, vole...“
IP:
rossi63 rossi63 +6 / 0 17.01.20 20:45 [59861]

už sem měl kurva dneska strach do prdele že toho bůra ani nedostanem, tak se už můžem pohodlně usadit do atobusu a jet spokojeně domů, můžete kurva mínusovat.

IP:
Bluess Bluess 0 / -9 17.01.20 20:45 [59860]

Očekávaný výsledek.... V neděli bude pořádnej hokej. 🙋‍♀️✌️

Vlasta Vlasta +8 / 0 17.01.20 20:45 [59859]

Jasná vysoká.....ale to zápas nerozhodlo.... pomalost, pomalost... úplně průměrný Kladno si s náma vytre prdel......ostuda, ostuda.... chybí nám hráči...to neberu.... podívejte co má Kladno za tým..... marně čekám na ten Real Madrid.... marně čekám kdy se v základní části budem bavit hokejem..... a řeči,že se rozhoduje v play-off nechci slyšet.....já chci vidět i pár hezkých zápasu v základu.

V neděli budou rozhodně moje dvě místa prazdná. Bůra od Kladna ooravdu nerozdýchàm.

cruz11 cruz11 +5 / 0 17.01.20 20:44 [59856]

Klidně me smažte,bloknete,je me to jedno,ale ulevit si musím: čuraaaaaaaaaaci

IP:
bravo123 bravo123 +3 / 0 17.01.20 20:43 [59855]

Jestli tam byla vysoká hůl, nebo nebyla, nevím, ale je zvláštní, že Zaťovič tam místo hry půl hodiny ukazuje, že byla, a borec mu ujel. Něco tam chybí - nejenom ti tři marodi. Jestli nepřijde trumf á la Krejčík, tak to na finále nevidím.

Stejna ostuda jak nase vykony v Pardubicich, Litvinove...

IP:
Hokki Hokki +1 / 0 17.01.20 20:43 [59853]

Nejsem fanousek uspechu,ale je rto banda lulinu....da se prohrat,sle ne takto...

IP:
Dusek Dusek Admin 17.01.20 20:43 [59852]

*73**73**73*

„Kometa je rodina!🏒“
IP:
boston55 boston55 +1 / 0 17.01.20 20:42 [59851]

Jsem zvedavej, jak nám tu ostudu vysvetli trafikant na tiskovce...

romano romano +1 / 0 17.01.20 20:42 [59850]

FUJ!!!!*199*

IP:
Rys44 Rys44 +2 / 0 17.01.20 20:42 [59849]

Desitky zapasu v zakladni casti naprosto o nicem. Tri sezony se ceka, az se panove uraceji hrat...dnes ano, dnes ne. Play-off ted neresim! Kazdopadne pochybuju, ze takto se da prezentovat i nadale. Tak dlouho se chodi pro vodu, az se ucho.....*199*

IP:
filipos filipos +3 / 0 17.01.20 20:42 [59848]

Tak já hráčům děkuji za příjemný páteční večer. Jsem rád, že jsem si po dlouhém a náročném týdnu mohl odpočinout u zápasu, jako je tento, který přímo lahodí oku nejednoho hokejového fanouška.

P.s. už se nemůžu dočkat na zelňák.

„1 50 - 23 7 24 71 11 63 42 - 90 10 92 16 57 67 22 19 88 27 25 14 61 81 26 ⬅ to je naše 𝐊𝐎𝐌𝐄𝐓𝐀“
IP:

No stalo se ,ale rozhodčí bych neřešil...Co takhle začít řešit nás???Co hrajeme, velké kulové.....A další 5 paráda, tleskám.....👏👏👏

IP:
Cheryn Cheryn +1 / 0 17.01.20 20:42 [59845]

To snad ne toto ne? Jako snesu všechno, ale toto? Zoufalost , ale hrozná. Nerad to píšu

NaiR NaiR 17.01.20 20:39 [59839]

Takže tablet nejel. Pak se čekalo tak 2 minuty na záběr, kdy evidentně nic neřešili a pak tam pošlou záběr z vrchu z tribuny ,který zkresluje asi nejvíc jak může.*168*

Ježíš Ježíš 17.01.20 20:39 [59838]

Tvl to byl zas zápas*12**12*

IP:
Bernie79 Bernie79 17.01.20 20:39 [59837]

Erat má formu jako prase , v chlívku :D

klf76 klf76 +1 / 0 17.01.20 20:38 [59836]

Jak videorozhodci tak ti dva pruhovanci, ihned vyhodit. To je opravdu vysmech. Stejne by jsme nevyrovnali, ale tohle je vrchol.

„Raketou na Mars poletime zase“
IP:
Streetman Streetman 17.01.20 20:38 [59834]

Klasickej českej paskvil, nikdo vlastně ani neví, co zkoumali :)..

IP:
K přidání komentáře se prosím přihlašte

Výjezdy

04.01.20 14:39
V Pátek 17.1.2020 se můžete zůčastnit výjezdu do Kladna a podpořit tak naše hráče do 250 km vzdáleného ČEZ zimního stadionu v Kladně, odjezd se koná ve 13:30 z Malé Ameriky, více informací se dozvíte na officiálních stránkách modrobílých.
04.01.20 14:33
Hned o dva dny později po Olomouci se můžete zůčastnit dalšího výjezdu a to konkrétně do skoro 300km vzdálené Home credit Areny v Liberci, výjezd se koná 12.1.2020, odjezd v 10:30 hodin od Malé Ameriky. Více informací klasicky na officiálních stránkách Modrobílých.
04.01.20 14:28
Modrobílí pořádají sérii výjezdů, jako první do blízkého Olmíku a to v pátek 10.1. 2020; od 18:00. Pokud se chcete zůčastnit, měli byste si pospíšit, momentálně je 53/61, tedy 8 volných míst! Více se dozvíte na officiálních stránkách modrobílých.