SESTŘIH: Vítkovice - Karlovy Vary 0:3. Energie brala tři body téměř po měsíci

19.1.2020 18:51 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Mountfield HK - Zlín 4:2. Hradec musel obracet, Berany skolil Šalda

05:46 0x
19.1.2020 18:45 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Sparta - Pardubice 2:1p. Pražané otočili zápas proti Dynamu, v prodloužení rozhodl Pech

03:30 0x
19.1.2020 18:43 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Šťastný bleskově zvýšil vedení domácích ve druhé třetině, 3:0

01:15 0x
19.1.2020 18:39 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Jeglič úspěšně překonal Godlu v přesilovce, 2:0

01:15 0x
19.1.2020 18:35 Extraliga

Sparta - Pardubice: Domácí zvítězili v prodloužení, s pomocí hole obránce Koláře rozhodl Pech, 2:1

01:34 0x
19.1.2020 18:31 Extraliga

Mountfield HK - Zlín: Tři body pro domácí pečetil do prázdné branky Smoleňák, 4:2

01:24 0x
19.1.2020 18:23 Celé sestřihy zápasů

SESTŘIH: Litvínov - Olomouc 1:3. Vervě neuznali bleskový gól, padla posedmé v řadě

03:28 4x
19.1.2020 18:23 Extraliga

Mladá Boleslav - Kladno: Domácí se prosadili v signalizované výhodě, úvodní trefu obstaral Stránský, 1:0

01:29 0x
19.1.2020 18:22 Extraliga

Vítkovice - Karlovy Vary: Polák pojistil Energii vítězství trefou ve vlastním oslabení, 0:3

01:05 0x
19.1.2020 18:06 Extraliga

Třinec - Liberec: Ordoš byl vyloučen, faulovaný Doudera trest odvolal

01:48 0x

Vítkovice - Karlovy Vary: Hosté zdvojnásobili své vedení, Kohout zamířil k bližší tyčce, 0:2

01:15 0x
Úvod / Diskuse

Diskuse

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 617 > Konec [strana: 1/617, záznamů: 15420]

Plzen hrala v plne sestave pokud se nemylim a hrala prd. Kometa bez tri rozdilovych hracu a hrala dobre. Chyby tam budou porad. Takze muzeme rict jsme na tom lip jak Plzen *54**73*

Mozna MS 20 stalo za hovno,ale Plaskovi a Strondalovi to kurevsky pomohlo. Plasan jezdi o sto sest a neboji se jit do klicky a strondala semtam dojede na svou vysku,ale brusli a je doterny a lubos tomu dal ty svy bazeny a razem kluku je plny led. Ano v obranem pasmu jeste hori jeste kdyz se setkaji se Standou ale to se vypiluje a do playoff mame 4 utok otravnych vos ...

brushed brushed DNES 19:12 [60621]

Tohle ale Zaťa na isportu snad nemyslel vážně:"Když to řeknu blbě, na Kladně jsme taky podali super výkon. Akorát jsme nedali góly. Kdybychom je na začátku dali, bylo by to v pohodě. Nakonec to skončilo ostudou." Dneska super ale v pátek teda rozhodně ne.😁😁😁

„Igor Čikl“
IP:
Gyzy Gyzy DNES 19:11 [60620]

Dneska lajna mladochů.. Za mě pecka.. Ti tam jezdí jak blázni.. *73* pleky dneska taky zahrál super.. Špeny.. No bude asi chvíli trvat než se do toho dostane.. Dneska za mě poměrně dost zkažených přihrávek ale věřím že on je tak zkušený že ví co jeho tělo potřebuje a na playoff se připraví..

Pokec v tom videu.. Kluci chtěli ukázat divákům že hokej uměj.. *73**73**73*

To jako když hrajem venku tak to nechcem ukázat??? Nebo jak to mám chápat? *73**73*

IP:
Mesicek Mesicek DNES 18:44 [60601]

Dneska se ta to dalo koukat,ale ty přesilovky jsou fakt tragicky a měli jsme zbytecne moc vyloucenych

Někteří z Vás fakt neuvěřitelní, jedním zápasem je víceméně pořešeno a už máme zpět naši Kometu, občas někteří v tom návalu emoci mlčeti zlato ať to pak nevypadá tak blbě *224**209**145**18*

„Modrobílá šlechta!“
IP:

Konečně za tři body. Teď je potřeba, tak pokračovat dál. Plekanca tady nechat hrát i příští rok a později ho využít jako trenéra k mladým.

Je potřeba na rovinu říct, že dnešní vítězství jsem zavinil já :-). Nikdy nesazim proti Kometě, ale dneska jsem se při házení tipů na tiket ukliknul a místo 1 tam omylem dal 2. Zjistil jsem to až po první třetině....

No a samozřejmě za tuhle nepozornost přišel karmickej trest v podobě výhry.

Příště, až zase vsadím na Kometu, o svy peníze přijdu, jako obvykle 😂.

Jiří Hanzlík: Já začnu obecně, než konkrétně k tomuto zápasu. Venku, až na pár výjimek jsme poloviční oproti domácím zápasům a dnes to nebylo jinak. Individuální výkony hráčů nejsou na ledě soupeřů dobré. Je to zvláštní směs bojácnosti a lehkovážnosti, přičemž tyto dvě vlastnosti ani nejdou k sobě. První třetina toho byla důkazem, pak se sice hra opticky vyrovnala, ale myslím si, že Brno si jen hlídalo výsledek. My jsme dnes na obrat neměli

Jaký to rozdíl mezi objektivitou hodnoceni výkonu soupeře. Když prohrajeme my,nic takového náš tiskový mluvčí neumí. A to je škoda. Když si toto prectu jako hráč, alespoň se zamyslím.

Guláš s pětima ja? Doma to borci prostě neodfláknou. Jaká to změna oproti bezkrevným venkovním výkonům. Byl bych moc rád kdyby tu byl Pleky i příští rok. Dneska skvělej výkon. Výborně ho doplnil Zaťa, jen tomu Špenymu to dnes moc nešlo. "Youngblood" lajna dnes taky dobrá a Luboš si tu místní kritiku dnes vzal k srdci. Měl tam i trochu náběh na hattrick Gordieho Howa *55* Ondra, Bárt, Orsava totálně z formy. Přesilovky tragický, tydýti v nich měli někdy i víc střel jak my. Zbytečný fauly a zebří bramboračka, to taky dneska bylo něco. Ale jak říkal Ivánek, důležitý jsou body, na ostatní se vyser.

„nobody likes us, we don't care“
IP:

Bambus spalil golovku ale jinak si odehraje fakt svoje. Odvede dost cerne prace

IP:

se dívám, že dneska jsme vyhráli i na buly, zlepšuje se to asi ;-)

„Raketou na Mars poletíme zas“
IP:

Na příště zkusit Guliho se Staněm do první dvojky místo těch dvou komiksů.

Rozhodně jsou pro první dvojku vhodnější durazný Gulaši a kreativní, nebojácný a mladý Svozil než Němec, který o formě může mluvit maximálně v minulém čase a Bartejs, který spíš má světlé chvilky, než že mi nesedne zápas.

„1 50 - 23 7 24 71 11 63 42 - 90 10 92 16 57 67 22 19 88 27 25 14 61 81 26 ⬅ to je naše 𝐊𝐎𝐌𝐄𝐓𝐀“