Úvod / V rámci KometaFans rozhovorů je možnost posílat otázky také diskutérovi stevu_hawkinsovi

V rámci KometaFans rozhovorů je možnost posílat otázky také diskutérovi stevu_hawkinsovi

Rozhovory v kategorii a názvu KometaFans se nám rozjely, což mě osobně pochopitelně těší, zejména Vaše pozitivní ohlasy a otevřenost prozatimních diskutérů, se kterými byly úspěšně uspořádány a publikovány veřejnosti. Su opravdu moc rád, že můžu místním lidem, fandícím Kometě, rozdat radost a dát jim, řekněme stále čerstvě novou aktivitu a novinku, jak víc využít tento místní web, zapojit se do dění a zároveň tak ještě víc spontánně naplnit zdejší slogan KometaFans - ,,Víc než fórum''.

Chtěl bych tímto článkem všechny fanoušky informovat, že rozhovory nemusí být jen z mé pozice redaktora -> oslovení fanoušci. Jelikož já sám su jeden z Vás, jeden z mnoha tísíců řadových fanoušků, bude možnost pokládat otázky i mně. Kdo se toho bude chtít zúčastnit, může mi své hokejové a i soukromé otázky klidně už od vydání tohoto článku zaslat prostřednictvím zdejší funkce SZ (Soukromé Zprávy) a nebo ti, se kterými již rozhovory proběhly, mně pár otázek můžou poslat zase mailem. :-) Budete mít možnost se tedy do tohohle typu aktivity i Vy sami zapojit.

A i když by role byly v opačném gardu - tedy to, že bych byl hostem já a Vy jste mi zaslali své otázky, tak nepředpokládám, že by se zapojila až taková horda lidí. Ono přece jen - registrovaných je nás tu hodně a počet nových zaregistrovaných uživatelů bude jiště stoupat i nadále a položit otázku tak může úplně každý. Počítám spíše s hrstkou. Vůbec nebude záležet na tom, kdo se na Komet'áckých fórech pohybuje už hodně let nebo kdo je teprve nováček. Zeptat se bude moct zkrátka kdokoliv.

A jaký vlastně bude postup pro zkompletování rozhovoru se mnou? Nebudu mít stanovený termín, do kdy budu očekávat posíláné otázky zájemců a poté učiním uzávěrku, až jich za neurčený čas budu mít v rozmezí 20-40. Posléze pak příjem otázek ukončím s tím, že ještě vezmu poslední dodatečné poslané otázky. Pokud by se teoreticky stalo, že by více oživatelů poslalo zcela náhodou stejnou otázku, vyberu s prosbou o pochopení ostatních jednoho uživatele s touto otázkou. K závěru článku bych chtěl připomenout, že zasílání otázek k rozhovoru pro mě nejsou pro žádného Komet'áckého fanouška povinné. Maximální počet otázek na osobu jsou 4 kusy. Jinak nechávám všem své rozhodnutí, kdo bude chtít přiložit, jak se říká, ,,ruku k dílu''. :-)

Mezitím v rámci časových možností se budou objevovat další rozhovory s Vámi těmi, kdo pozvání k nim přijmete. A třeba se mezi nimi pak objeví i povídání se mnou. :-) Děkuju Vám za pozornost, kterou jste tomuto informačnímu článku věnovali. Nová sezóna nám už pomalu ,,klepe na dveře'' a myslím, že se mezi námi nenajde jediný Komet'ák nebo Komet'ačka, který by se na start netěšil(a). Máme omlazený kádr a tak bude velmi zajímavé sledovat, jak se našemu týmu bude od začátku dařit. Sejdeme se v Rondu 15.9. na 17:00 v zápase proti Třinci.

 

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 2]
arnasea arnasea +2 / 0 25.08.19 13:07 [28184]

Oprava _ dobrý nápad.*30*

„modrobílá je dobráááá“
IP:
arnasea arnasea 25.08.19 13:06 [28183]

Dobrá nápad.

„modrobílá je dobráááá“
IP:
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 2]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Copyright © 2018-2020 Kometafans.cz | Všechna práva vyhrazena smyslu autorského zákona č. 121/2000 Sb.
Podmínky užití | Ochrana údajů | Kontakty | RSS
verze v1.18.0 | Roadmap
Autorem webu je RJwebdesign - tvorba profesionálních webových aplikací, specialista na sportovní systémy.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace