Úvod / UVEDENÍ INFORMACÍ A FAKTŮ NA SPRÁVNOU MÍRU

UVEDENÍ INFORMACÍ A FAKTŮ NA SPRÁVNOU MÍRU

Rádi bychom reagovali na včera uvedený článek ohledně „sloučení“ KOMETAFANS s fanklubem a údajnému porušení dohod s organizací „modrobílí“. Předně přiznáváme, že článek mohl být svojí formou u lidí pochopen zcela jinak, než byl myšlen. Cíle naší organizace KOMETAFANS jsou dlouhodobě známé a nejdůležitějším z nich je vytvoření společného místa pro všechny fanoušky HC KOMETA BRNO a možnosti dát prostor organizacím, které se zabývají podporou tohoto klubu. A nyní tedy konkrétně:

  • Nás absolutně nezajímá, co, kdy, kdo jak měl, nás zajímá, jakou formou každý dotyčný jedinec, či uskupení bude fungovat tady a základním bodem je, že bude plně respektovat stanovy, pravidla platné pro tento web, protože ty jsou nadřazeny všemu a všem, a tak to i zůstane do budoucna.

  • Jak bude fungovat "bývalý" fanklub jsme již informovali – budou mít svou stránku, svůj prostor a věřím, že to bude ku prospěchu komunity, fóra, webu i samotných uživatelů. Ono se to nezdá, ale je s tím spojeno dost věcí marketingového i funkčního charakteru, ale to jsou věci, které netřeba detailně rozebírat, to je záležitostí vedení KOMETAFANS. To stejné platí i pro jiné organizace, např. modrobílí. Všichni, co mají zájem o jakoukoliv formu působení na KF jsou vždy seznámeni se všemi podmínkami. My jednáme na rovinu a to samé očekáváme od protějších stran. Důležitá je vzájemná důvěra a upřímnost, kterou my plníme na 100 %.

  • Členy spolku KOMETAFANS jsou: Nervosaur (předseda a zakladatel), Uploader a Dušek (členové), prosím, aby to všichni brali na vědomí a nepouštěli ven nepodložené a vykonstruované „informace“ (hoaxy, jestli vám to něco říká). V minulém článku jsme se zmiňovali o rozšiřování týmu, ale ne spolku – ve spolku nadále zůstávají tito 3 lidé. Nikde totiž našimi prsty nebylo psáno, že se rozšiřujeme o členy spolku. Jediné, co můžeme říct, že budeme určitě rozšiřovat redakční tým, ale to nemá s vedením a směřováním spolku nic společného.

  • Fanklub HC Kometa Brno je nadále oddělený subjekt od KOMETAFANS, stejně tak modrobílí. Se svými založenými spolky a vykazují vlastní činnosti, do kterých my si nedovolíme zasahovat a to stejné platí i pro ně. Jejich působení u nás je v souladu filozofií zakladatele webu a nenárokují si nic, co by bylo proti ní. Tato filozofie je všem registrovaným uživatelům známá a neměnná. Realizace těchto spolků tkví v propagaci jejich činností tím, že dostanou prostor na profesionálním a nejnavštěvovanějším fanouškovského webu Komety Brno, což může dostat každý, kdo projeví zájem a bude s ním jednáno stejným způsobem, jako s těmito spolky. Jejich činnost na KOMETAFANS v žádném případě nesouvisí s vedoucími funkcemi, v žádném případě nemohou měnit stanovy, strategii, směřování stránek, nemohou hlasovat a měnit náležitosti spojených se spolkem a nikdo z nich není členem vedení KOMETAFANS (viz předchozí bod). To stejné platí pro ostatní spolky a jedince. Je na každém uživateli, zda ho zajímá konkrétní věc, či ne.

  • Rád bych upozornil na skutečnost, že prvotní oslovení proběhlo od nás směrem ke všem organizacím, tzn. modrobílí, fanklub atd.., nikoliv naopak.

  • Uvědomte si prosím, že žijeme ve svobodné zemi, že možná stojíme na prahu velkého projektu, který mezi hokejovou veřejností nebude mít obdoby a by bylo hezké táhnout za jeden provaz ke společnému cíli pro nás i KOMETU.

Pevně věříme, že včerejší nešťastné nedorozumění je tímto vysvětleno a jsme nakloněni jakýmkoliv dotazům, či žádostem o vysvětlení nejen k této situaci na známých kontaktech.

Za KOMETAFANS Vám přejí krásný modrobílý den...

Nervosaur (předseda spolku KF)

Uploader (člen spolku KF)

Dušek (člen spolku KF)

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 3]
netss netss 26.06.19 22:28 [21176]
**Příspěvek byl smazán, protože porušoval pravidla**
IP: 194.228.32.--

Kluci kdyby jste to napsali timto štilem 😉hnedle nebyl by včera takovej humbuk.😉Jinak jen tak dál.Jsete BORCI ZE ŠTATLU👍*86*

„SME BORCI ZE ŠTATLU“
IP: 109.183.159.--
ZEROR ZEROR +5 / 0 11.06.19 14:58 [19558]

Super napsáno, toto snad už pochopí každý i ten nezatvrzelejší anti FK a anti Modrobílí.

„Navzdor všem co se nám smáli“
IP: 86.49.174.--
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 3]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace