Úvod / Po druhém titulu jsem měl tu čest mluvit s Liborem Zábranským a Martinem Eratem, vzpomíná gusta

Po druhém titulu jsem měl tu čest mluvit s Liborem Zábranským a Martinem Eratem, vzpomíná gusta

Majitel Komety a současně i trenér A týmu pan Libor Zábranský a Martin Erat zády s číslem 10 - velký oblíbenec diskutéra a vášnivého fanouška gusty

Hezké, byt' na některých místech chladné počasí panuje nad Brnem. A při tom slunečním svitu si můžeme zpestřit den dalším dílem našeho rozhovorového seriálu napříč našimi fanoušky Komety z diskuzního fóra. Jako další byl po Halvarovi vybrán a pozván fanoušek a diskutér gusta . Kdo měl tu osobní čest se s tímto sympatickým a milým pánem setkat, odnášel si pak domů jen pozitivní dojmy a zážitek z konverzace u stolu, vedenou s tímto fanouškem, o hokejové Kometě a o dalších tématech v diskuzi.

Často chodíme na Kometu nejen za tím se pobavit, vidět zase své oblíbené hráče i za předpokládané poznámky, že se chodí na Kometu jako na celek - né primárně za oblíbenými hráči (ale každý z nás svého oblíbence dozajista máme), ale také občas tzv. ,,vypnout'' a užít si sportovního, hokejového a přinejlepším vítězného zážitku, při kterém mnozí z nás relaxují. Podobně v jednom z předchozích rozhovorů mluvil i fanoušek madik, když si ,,pročistí hlavu'' mimohokejovými záležitostmi a starostmi. V podstatě stejně tak to má i náš dnešní host v povídání.

,,Kometa je pro mne, asi jako pro každého z KOMETAFANS, Srdcovka. Klub, fanoušci, atmosféra na zápasech, na to vše jsem jako Brňák pyšný,'' hlásí hrdě ,,hokej je rychlá kolektivní hra. Vyžaduje na hráčích obrovský fyzický fond, sílu, disciplínu, ale i nezbytnou dávku kreativity. Když to všechno v zápase klapne, je to víc, než jen sport a pro mne víc než relax - eufórie, kterou sdílím s dalšími 7 770 diváky (VYPRODÁNO). Nicméně hokej není středovesmír mého života, jen jeho nedílná součást.''

Mnoho faktorů, těch od gusty jmenovaných, je zásadně stěžejních a kolikrát také rozhodujících, proč na Kometu chodíme. Již známá zmínka dokládá na pravdě, že hokej, potažmo právě naše brněnská Kometa, je zkrátka ,,droga''. Droga, kterou jak jednou okusíš, hned tě omámí a jen tak ji neopustíš a zůstaneš na ni ve velké Modrobílé smečce věrných fanoušků závislý. Samozřejmě závislý jen v tom dobrém slova smyslu - jak jinak také. :-) Atmosféra při domácích zápasech, zmíněná eufórie - spoluprožitá s tisícovkami fanoušků v Rondu. No nezkus to aspoň jednou v životě, zažít to, co je v přítomnosti Modrobílé armádě našich fanoušků doma zcela běžné a na co se nezapomíná.

Co se oblíbených hráčů týče, najde se nespočet našich fanoušků a zejména našich zdejších diskutérů, kteří nedají na své Modrobílé vzory a modly dopustit. Každý hráč je na ledě vyjímečný svými schopnosti a svou osobností. Takhle to platí od nepaměti do současné éry a bude to tak vždycky. I z dřívějších časů, kdy Kometa získala 11 mistrovských titulů, se najdou oblíbené legendy, které bavily fanoušky toho času nejen hokejem, ale někteří z nich hrávali i fotbal. Byly to časy, kdy hodně hokejistů vedlo aktivní sportovní život. ,,I když nejsem úplný dorostenec, tak jsem už bohužel nezažil éru Bubníků, Jiříků, Nadrchalů, kteří pro Kometu vybojovali prvních jedenáct titulů. Ti by jinak nepochybně byli mými idoly. Z éry, kterou pamatuju, pro mě byly hvězdy Karel ''bůh'' Lang, Karel ''dědek'' Nekola a Lád'a Trešl. Z té současné nebo nedávno minulé: Leoš Čermák, Kuba Krejčík, Sasu Hovi, Hynek Zohorna, Martin Nečas a úplně nej - Martin Erat,'' uzavírá náš host výčtem svých oblíbených hráčů závěr předmluvy.

 

Ahoj, gusto! Zdravím tě a vítám u rozhovoru! Díky, že jsi ho přijal! Řekl bys na úvod našim čtenářům, kdy jsi začal na brněnský hokej chodit?

Steve, normálně rozhovory nedávám, ale dělat ho právě s tebou je pro mne čest. Ale k věci. Na hokej jsem začal chodit na přelomu 70-80. let. Byla to doba, kdy byla ve fotbale na špici Zbrojovka, na kterou jsem pravidelně s tátou za Lužánky chodil. Po jednom fotbalovém zápase jsem ho překecal, aby mne vzal na sousedící hokejový stadión na Zetor. A tam jsem propadl hokeji. I když jsem na fotbal nikdy nezanevřel (měl jsem více než 15 let permici a užil si se Zbrojovkou i 2. ligu), rychlost a spád hokeje a atmosféra na něm rozhodla prioritu fanouškovství ve prospěch hokeje.

Které z vlastností tě na hokeji, na tomto druhu kolektivní hry, nejvíce zaujaly? Rychlost, tvrdost, individuální šikovnosti hráčů...?

Určitě spojení všech faktorů, které jsi uvedl. Navíc je to hra, která má neuvěřitelný spád. Úplně nejvíc je pro mne ale atmosféra na stadionu.

Jsi rodilým Brňákem? Žiješ přímo ve Štatlu?

Jsem Brňák, narozený hned naproti Rondu v porodnici u (Ne)Milosrdných bratrů, křtěný na Mendláku, žijící do svých 6 let na Křídlovické. Po různých stěhováních na sídlištích jsem nakonec zakotvil ve středu města kousek od Masné, takže jsem ted' zase ,,Plotňák''.

Potkáváš sem tam ve městě šalinu KometaExpres? A když ji vidíš, vybaví se ti prezentace a v podstatě reklama na Kometu? Myslíš, že některé lidi, kteří jinak hokej příliš nesledují, to pro ně může být motivace do Ronda zavítat?

Šalinu KometaExpres potkávám. Bohužel míň, než bych si přál. Za mě by měly mít Kometa design všechny šaliny. Když ji vidím, říkám si, že pokud se týče Komety, máme se v Brně rozhodně čím chlubit. A jestli může šalina jako reklama na Kometu přivést lidi, co hokej nesledují, do Ronda? Co k tomu říci? Předně to, jak říkal Trenér Hrouzek v talkshow: ,,Lidí, kteří hokej nesledují, je mi upřímně líto'' :-) . Určitě by bylo asi fajn bezvěrce přivést k víře, ale na to musíme napřed postavit nový chrám. Do té naší kapličky by se bohužel už nevešli.

Zúčastnil jsi se výjezdu tímto vlakem? At' už to bylo na Spartu, loni do Vítkovic, nebo letos do Pardubic?

Bohužel ne. Nikdy se mi nepodařilo se dostat k lístkům.

Tím, že Kometa dělá veřejné projekty, KometaExpres tohoto rázu, je hodně mediálně sledovaný. Je s potěšením vidět, když jsou fanoušci s Kometkou natolik spjatí, že přes sociální sítě sledují živě odjezd vlaku na zápas?

Tak určitě. Je super, že se spousta lidí díky aktivitě klubu podívá na krásné multifunkční stadióny, ve velkém počtu tam naší Kometě zafandí, setkají se s hráči. Určitě to naši velkou rodinu utužuje.

Byl jsi se na odjezd tohoto Modrobílého vlaku (respektive její lokomotivy) při jedné z těch příležitostí aspoň podívat? Pokud ano, vnímal jsi, jak je kolem této akce, tohoto speciálního výjezdu, živo?

Na odjezdu vlaku jsem nikdy nebyl, ale nedalo mi to a na netu jsem to sledoval.

Bohužel ani jeden z těchto výjezdů nedopadl pro Kometu za 3 body, aby zpáteční jízda byla veselá a hlavně vítězná. Nicméně je to i tak pro hráče, fanoušky, partnery, legendy Komety a další zainsteresované lidi kolem našeho klubu velký zážitek takový výlet?

S lidma, co měli možnost v KometaExpresu jet, jsem mluvil. Pro všechny to byl i přesto, že jsme žádný z mačů nevyhráli, zážitek. Zklamání z prohry nakonec přebilo setkání s hráči a hlavně všichni mluvili o tom, že stejnej (teda raději lepší) statek, jako viděli při výjezdu, chtějí v Brně.

Měl jsi možnost v rámci jistých veřejných akcích, si třeba popovídat o hokeji s někým z hráčů nebo s naším velmi známým moderátorem, panem Michalem Chylíkem, či šéfredaktorem oficiálních webových stránek Komety, panem Romanem Zajíčkem?

Po druhém titulu v novodobé historii jsem pokecal na akci, na Krajském úřadě v Brně s Liborem a Martinem Eratem. Na statku jsem se potkal a pokecal s Jožem (Kováčikem) a znovu s Martinem Eratem. Nikdo mně nedal najevo, že se se mnou nechce bavit - ba právě naopak. Z Libora jsem dostal, že si váží podpory všech fanoušků. Z Martina, že se v Brně cítí doma a z Joža, že i po ukončení jeho angažmá v Brně se cítí být Komet'ákem a rád by se po ukončení aktivní hráčské kariéry (kurňa ten měl ránu), do Komety v nové pozici (skaut, trenér?) vrátil.

Jak často jezdíváš na výjezdy?

V základní části tak 3 zápasy do roka. Play-off se snažím už 3 roky dávat celé.

Volíš občas při venkovních zápasech spíše pohodu, než se někam trmácet a tak si sedneš k TV nebo k internetu a sleduješ Kometu venku? Nebo si radši sedneš na tvůj oblíbený Spoluškopek? :-)

Pojmenoval jsi můj problém dobře. Neslouží mi úplně kolena (aktivní sport mně trochu zrušil kolena) a tak trmácení na výjezdech je pro mne trochu pikačka. I když mám doma Hokejku a O2, tak raději s kámoši a nebo nově se Spoluškopkaři zajdu na venkovní špíl na plátno.

Popiš fanouškům, zejména těm přímo z Brna, kteří na takovém osobním srazu při hokejovém zápase ještě nebyli, jaký je to zážitek se setkat s přáteli Komety? Doporučil bys, podobně jako náš kolega a diskutér malbec, se scházet a poznávat se osobně, rozebírat hokej, brněnský sport a vlastně sport všeobecně?

Upřímně? První setkání na Spoluškopku - trošku trémička. Ale během jednoho pivka (tady v Brně se to tak říká) jsem pochopil, že borcům, co to dali stejně jako já, šlo o to samé, potkat se s nickama z fóra a místo schovky za klávesnicí normálně pokecat o hokeji ,,face to face''. Takže už v průběhu prvního Spoluškopku jsem tuto platformu KOMETAFANS pojal za tu pravou a místo vypisování na fóru raději kecám na pravidelných osobních setkáních.

Co mám říci k tomu, zda ostatním doporučit scházet se? Určitě doporučuji každému zkusit dojít. Přijdeš jednou, nebude ti to vyhovovat, podruhé nedojdeš. Nebo zjistíš jako já, že pokecat před nebo po špílu o Kometě s Komet'áky je super. Taky si myslím, že spousta vys*račů by po návštěvě Spoluškopku přestala na fóru dělat dusno.

Hodně lidí se přitom pozná osobně. Nicméně základna fanoušků Komety je natolik velká, že zřejmě nelze, aby se jednou sešla drtivá fanoušků z diskuzního fóra na domluveném místě. Každopádně snažíte se lidi burcovat k tomu, aby jich přišlo co nejvíce? Aby se sešla jedna velká Komet'ácká rodina?

Právě o to nám jde. Potkávat se v co nejširším počtu. Každý jsme sice jiný, ale všichni máme rádi Kometu. Před a po maču se nás potká pár. Proč by nás tam nemohlo být víc? Proč bychom se čas od času nemohli potkat (jako velká rodina) všichni? Teda aspoň ti, kteří na fórum chodí diskutovat a ne vys*rat? Není to lepší, než si psát schovaný za klávesnicí s virtuálními spoludiskutéry?

Do kterého sektoru do Ronda chodíš? Jak trávíš přestávky mezi třetinama?

Donedávna F. Od letošní sezóny mám permici na C nad vchodem našich borců ze šaten. O přestávce se potkávám s klukama z fóra u stánku s kafem a ,,venkovní střelnice'' s brankou u D a probíráme průběh třetiny.

Vídáváš se často na hokeji se svýma známýma, již osobně poznanýma lidma z diskuzního fóra?

Jasně. A to cíleně. A proto, i když zrovna hokej není dle mého gusta (odsud můj nick - jinak jsem Vlasta), tak díky setkání se soukmenovci z hokeje nikdy neodcházím nasranej.

Když se blíží začátek zápasu, začínáš pravidelně se čím dál více těšit na to, že se už začne hrát?

Kurňa, jak jsi to uhádl? V den maču to mám jak děcko na Štědrý den. ,,Kdy už to bude''. I proto jsem rád, když část toho čekání na mač strávím s ostatníma KOMETAFANS.

Ke každému fanouškovi patří hokejová výstroj. (Někdo, kdo je hodně zapáleným Komet'ákem, tomu říká, vyzbrojit se na zápas a hurá na soupeře a ponecháme si doma 3 body!) Myslím si, že minimálně každý fanoušek má aspoň šálu. V čem vším ty chodíš oděn na Kometu?

Šála, mikina nebo triko (do hospody), dres, někdy trencle ,,Povstaň, jsi-li Komet'ák'', na Play-off přidávám válečnou modro-bílou na tvář.

Doma máš plakáty hokejistů Modrobílé šlechty na zdi? Komet'ácké povlečení do postele...? Zkrátka - Modrobílá výzdoba?

Doma na zdech nemám (kromě kalendáře) nic, baby (manželka a dcera) by mi to nedovolily (asi jo, ale nezkouším to). Takže jen hrnek, zapalovač a krýgl. Ale v práci: Vlajka, plakáty s podpisy, kalendář, kde je jen místo...... Jinak plocha na komplu a telefonu, zvonění - hymna.....

Máš soupeře, který je pro tebe velkým rivalem? Pokud ne, vnímáš kolem sebe, kolik lidí často vyslovují jména těch klubů, proti kterým mají averzi z jistých důvodů?

Sparta - to nezastavíš! Ale ne, že bych to nějak hrotil. Pořád jsem daleko víc Komet'ák než Antispart'an.

Co si myslíš o tom, že už několik let jsou standardně nasazováni 2 hlavní rozhodčí? Je to mnohem lepší, než když tam byl jen jeden a musel všechno zvládat (rozumějme vidět) sám? I když je vlastně pravdou, že nikdo (ani ti čároví) faul neviděli, přičemž čároví po konzultaci mohou dát hlavním doporučení, že faul nebo přestupek viděli.

Hokej je čím dál rychlejší. I hlavní mají co dělat, aby to ulítali. A to mají navíc k dispozici na sporné gólové situace i video. Vůbec si nedovedu představit, že by to mohl zvládnout jen jeden za pomocí čárových. Ti mají co dělat, aby uhlídali lajny.

Sleduješ dění v Kometě i po sezóně na jaře a v létě nebo si dáváš odpočinek?

Spíš mám pohov, i když obměna kádru me v klidu rozhodně nenechává.

Jak na tebe působil kondiční kanadský trenér Normand Lacombe svým vystupováním třeba v rozhovorech? Působil hodně pozitivně, že své práci hodně rozumí?

Popravdě, nikdy jsem neměl ambice se vyjadřovat k práci realizačního týmu a tedy ani Normanda Lacomba. Jako fanoušek si dopřávám luxus bavit se až vlastní hrou v zápasech. Nicméně je mi jasné, že kromě rozdílových hráčů se na úspěchu týmu podílí výrazně fyzická kondice každého hráče. A že to není jen o objemech, ale o účelně vyváženém tréninku zaměřeném jak na nabrání kondice, tak na jejím udržení. Myslím si, že tento trend nastavený Lacombem Kometa drží i s jeho českým klonem Pecou.

Sleduješ i třeba jiné hráče z Tipsport Extraligy, třeba mladé nadějné talenty?

Jo, stejně jak ostatní z fóra si někdy při zápase řeknu: ,,Ten by se mi v Kometě líbil''. Ale všechny mít v Kometě nemůžeme, takže jako Brňák jsem raději pro rozvoj talentu našich odchovanců a jejich začlenění do kádru.

Když Kometa postoupila v dřívějších letech v Play-off do další série a byla z toho velká událost, byl jsi někdy pak pozdě v noci s několika dalšími fanoušky čekat na autobus Komety, až přijede k Rondu a tým tak uvítat?

Pouze při posledním mači druhého titulu a tuším při vyhraném semi v památné sérii, když jsme se dostali do finále z předkola. Jinak spíš už slavím někde v hospůdce.

Byl jsi i na Náměstí svobody nebo i Zelném trhu na rozlučce se sezónou, když se získaly medaile? Jsou takové chvíle, kde je plno Komet'áků a všude je radost a smích, hodně emotivní?

Tak to jo, to stejně jako autogramiády na začátku sezóny nevynechávám. Jak píšeš - rozlučka po dobré sezóně je plná pozitivní energie. Navíc někteří kluci, kteří se na úspěchu podíleli z různých důvodů, v Kometě končí a považuji za vhodné se s nimi rozloučit. No a na autogramiádě před sezónou zase s těmi novými přivítat.

Pak se řekne, tak zase za rok... vlastně už v září (pro některé fanoušky začíná sezóna už začátkem srpna, kdy se tradičně jezdí do Třebíče). Přemýšlí někdy člověk nad tím, že ta sezóna vždycky hodně rychle uteče? Nebo popřípadě ten kalendářní rok?

Kurňa, kdyby jen hokejový rok, on ten čas obecně valí na moje gusto až moc rychle. Ale raději než přemýšlet o tom, co bylo, se těším na to, co bude.

Co říkáš na tu myšlenku o uzavření Extraligy? Já su jednoznačně proti.

Taktéž. Byt' nám majitelé a sponzoři vysvětlují, že by to bylo super, finančně stabilizovalo kluby, umožnilo zapojit (beze strachu o výsledky) mladé hráče..... , nemyslím si, že by v českém prostředí tento model zaručil, že by všechny kluby měly po celou soutěž motivaci hrát. A pro koho by se vlastně takovej hokej hrál?

V rámci přípravy letních zápasů se tu už objevily finské, švédské a ruské týmy. Byl nějaký klubový tým z těchto zemí, na který ses v Rondu těšil? Který z nich pro tebe byl nejatraktivnější?

Popravdě si v přípravě vybavuji jen Spartak Moskva a Amur s Tomášem Zohornou. Druhý z duelů byl pro mě atraktivní právě jen díky Tomovi. Toho bych tady rád s Hynkem a Radimem viděl. Za skutečně atraktivního soupeře bych považoval kohokoliv z NHL. Takže můj sen je, aby novou halu otevíral duel právě s takovýmto soupeřem (Libore, prosím!) .

Umíš si představit, že by se brankář Lukáš Klimeš někdy mohl vypracovat v Kometě v postu gólmanské jedničky?

Umím si představit cokoliv, je to slušný gólman. Ale dokud je v Kometě Karlos a Čilo, moc reálně to nevidím.

Celkově se v moderním hokeji nasadil trend omlazování. Umíš si představit, že by v blízké budoucnosti půlka týmu byli talentovaní junioři, možná dokonce dorostenci? Jsou dnešní mladí hráči natolik vyspělí, že by teoreticky dokázali tým společně se zkušenýma hráčema táhnout a být lídry?

Přiznám se, že občas přemýšlím, čím to je, že se mladí neprosazují už v juniorském věku v takovém rozsahu, jako dřív Ručínský, Jágr, Reichel. Bylo to jen tím, že to byli tak výjimeční hráči? Nebo byli líp trénovaní? Nebo se hokej posunul natolik, že fyzické a silové předpoklady mladých komplikují možnost se prosadit již juniorském věku? Upřímně nevím. Každopádně hra mladých okysličuje projev manšaftu, takže bych pro všemi deseti. Bohužel až na výjimky vidím, že ti starší dávají týmu víc a zapojení mladých je spíše investicí do budoucna. Ale byl bych rád, kdyby se to změnilo.

Co říkáš na dnes již bývalého kapitána Leoše Čermáka jakožto na hráče a na jeho služby odvedené v Kometě?

Leoš! Komet'áky milovaný, zbytkem republiky nenáviděný. Borec, který svým totálním nasazením dovedl zblbnout manšaft. Právem je řazen mezi ikony klubu a je pro mne největší postavou novodobé historie klubu.

Když pomalu odbočíme od hokeje a zaměříme se na tvůj volný čas mimo Kometu, co rád děláš? Jak odpočíváš nebo jakými aktivitami se zabavíš?

Dříve to byl tenis. Poté, co kolena dosloužila, je to turistika a cyklistika. A když není počasí na venkovní aktivity, rád čtu, především detektivky.

Prozradíš čtenářům svoji profesi v zaměstnání?

Jsem právník. Konkrétně se zaměřením na potravinové právo. Náplní mé práce je příprava legislativy upravující uvádění potravin, vína a cigaret na trh a taky postihy za její nedodržování.

Jsi v rodině sám, kdo fandí Kometě nebo jste v tom kompletní? Jak to mají blízcí příbuzní s naším klubem?

Jak řekla jednou manželka, Brno Kometu potřebuje a hráči to sami neuhrají. Je ale zároveň ráda, že do fandění jdu natolik naplno, že ona s dcerou se může věnovat jiným aktivitám. Takže manželka s dcerou sice jsou věřící, ale víru nepraktikují. Nicméně syn a jeho přítelkyně jsou aktivní Komet'áci. Synova přítelkyně ode mne hned jako první dárek po jejího přistěhování do Brna dostala dres, od mladýho rychlokurz hantecu a z Pardubičačky je Brňanda a Komet'ačka.

Chodíš rád do přírody? Odpočíváš sem tam u vody, pokud je horké léto? Jaké jsou další tvoje aktivity?

Jako každá kancelářská krysa je pro mne pobyt venku relax. Jak jsem psal výše, během roku jezdím na kole a chodím na procházky. V létě trávím dovolenou na horách či u moře.

Jaké máš nejraději jídlo? Co si moc rád objednáváš třeba v restauracích?

Nejraději mám řízek a to konkrétně telecí s bramborovým salátem. V restauracích, hlavně v zahraničí, si nejraději dávám místní speciality.

Máš rád kupříkladu pizzu?

Pizza a saláty jsou, hlavně v létě, fajn. V zimě ale raději masíčko.

Neměli bychom ani opomenout společenské pití. Máš oblíbenou značku piva nebo je ti to jedno co piješ?

Nejsem alkáč, takže rozhodně přemýšlím o tom, co piju. Nemusím tvrdé, mám rád víno od nás z Moravy. Konkrétně šedou rulandu a v létě pivko. Nejraději chodím na tankovou Plzeň nebo Radka, ale mlad'oši mne v práci naučili i malé pivovary.

Díváš se rád na filmy, na dokumenty?

Na dokumenty jo, hlavě na ty o historii a na cestopisy. Jinak raději čtu.

Co jsem měl možnost osobně poznat, jsi velmi sympatický a přátelský pán. Poznáváš rád nové lidi?

Ó, děkuji za poklonu. Nesmíš věřit všemu co vidíš. Přece jenom jsem právník a snažím se udělat na lidi dojem. Ale ted' vážně: Mám to nastavený tak, že jsem pozitivně naladěný. Rád se s lidmi poznávám, rád s nimi komunikuji. Jsem v poho a dělám vše proto, aby lidi kolem mě byli taky v poho. Snažím se vyjít s každým. A pokud se mi povede setkání se stejně naladěnými lidmi (například na Spoluškopku), dodává mi to energii.

Máš doma nějakého domácího mazlíčka?

Jsem orientovaný spíš na lidi a snažím se, aby se jako mazlíčci cítili dcera a manželka. Takže kromě křečíka doma žádná zvířátka nemáme.

Poslední otázka, gusto: Stala se ti na dovolené nebo v rámci tvého volného času veselá příhoda, o které by ses mohl podělit veřejně s ostatníma fanouškama? Příhoda, která tě moc pobavila a hlasitě ses i smál?

Tak jednu krátkou bych měl. Na Vánoce jsem byl (podruhé v řadě) v Egyptě. Kdo tam byl, tak potvrdí, že Egypt'ané pořád něco turistům nabízí. Úvodní ceremoniál byl stejný jako v loni:

Egypt'an: ,,Where are you from?'' - Odpověd': ,,From The Czech Republic?''

Poté přejde do češtiny a řekne: ,,Hezky česky, Karel Gott'' a začne nabízet cigarety, šišu, výlety......

Je docela problém je zastavit a mít od nich klid. Přemýšlel jsem, jak zařídit, aby se ke své nabídce vůbec nedostali. A tak mě napadlo, že po úvodním:

'',,Hezky česky, Karel Gott'' řeknu:

,,Karel Gott je mrtvý''.

Egypt'an se na mě podíval, zamyslel se a řekl mi: ,,Gott nemůže být mrtvý''.

Tak to mě fakt pobavilo...... (promiň Karle, taky jsem si myslel, že jsi nesmrtelný).

 

Gusto, děkuju moc, že jsi si našel čas, chut' a odhodlání poskytnout nám všem rozhovor s Tebou. Že jsi se touto formou otevřel všem zdejším diskutérům (i zejména těm, se kterými se již osobně znáš) a dalším návštěvníkům, kteří web Kometafans.cz navštíví a zavítají do tohoto článku. Kometa at' Tě nadále baví, zůstane Tvou Srdcovkou a přeju Ti mnoho zdraví, štěstí, osobních úspěchů a radostí a udržuj si tu svou pozitivní náladu! :-) Jsi fajn člověk a někdy se zase uvidíme! Měj se hezky!

 

Host: gusta

 

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 6]
Srb Srb Admin 10.02.20 09:59 [66829]

Tak to byl rozhovor podle meho gusta!*22*
Diky za nej panove, pekna prace.*196*
Spoluskopek taky jednou poznam, letos asi ne, ale pristi sezonu si to dam za ukol.*122*

„Karma je zdarma“
IP: 213.235.160.--
Dusek Dusek Admin 10.02.20 08:06 [66823]

GUSTA oleee *91**179*

„Kometa je rodina!?“
IP: 185.219.167.--

Slušný výkon Ty!!! *22**5*

IP: 109.80.112.--
suzbynek suzbynek +1 / 0 09.02.20 19:39 [66800]

Gusto, super rozhovor*18**22*

Jen jestli ty ty tvoje ženské neberes schválně na ten hokej a následující spoluskopky *73*

Jen mi zde chybí tvé zážitky s výjezdem MB. Hold na ten vlak budu muset příště na tebe myslet. Mějte se borci a borkyne.... *132*

IP: 85.163.113.--
arnasea arnasea +3 / 0 09.02.20 15:45 [66789]

Super borci , jak si řekl, tak i mě je líto lidí kteří se nebaví hokejem , pro mě není nic lepšího , naše KOMETA hraje prim. Alespoň pro mě. Rozhovor je pěkný a bavil mě. Jste holt hoši šikovní . Jak jsi říkal , že máte jen křečka , tak naše malá vnučka si stěžovala , že nemá žádné zvířátko , jen mravence. Mají otevřeno na terasu. To jen tak okrajově , jinak opravdu zase pěkný rozhovor. Díky vám.*225**227**196*

„modrobílá je dobráááá“
IP: 109.81.213.--
Viktorie Viktorie Admin +1 / 0 09.02.20 14:52 [66780]

Proč mi nikdo nikdy neřekl, že o přestávce máte spicha u toho kafe, co tam už pár zápasů není ( asi nešly kšefty *17*) ? To bych došla taky. (a do středy máte čas honem honem vymyslet jiný místo, abych vás nenašla *5**5**5*)

„Víru ztrácí kdo se bojí.“
IP: 194.213.41.--
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 6]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace