Úvod / Nová pravidla

Nová pravidla

Je potřeba nastavit mantinely diskuzí, proto doporučujeme přečíst si následující řádky.

Milí KometaFans,     

Počínaje od dnešního dne vstupují v platnost nové podmínky užívání fóra (dále pouze pravidla). Věříme, že budou pravidla pro všechny srozumitelná a přispějí k většímu komfortu na našich stránkách. V případě jakýchkoli dotazů je vám k dispozici náš známý tým adminů, kteří vám rádi na všechno odpoví. Nová pravidla naleznete na této stránce.     

Za tým KometaFans – KometaGirlPower 

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 2]

Nevím chlape, dívám se na tvoje datum registrace a máš tam 2.12. Čili jsi jeden z prvních registrovaných a ja si pamatuju jak nerv veřejné hledal někoho, kdo mu s tím pomůže, a nepřihlásil ses, jinak bys tu měl možnost něco dělat pro rozvoj. Píšeš, že tu málo lidí přispívá, přitom počet příspěvků se zdvojnásobil oproti starému fóru, a to je ještě okurková sezóna. Nicméně nevím, neznám ho ani tebe, ale on byl ten, kteréj byl do toho pašovány a co jsem tak pochopil plat jako vrcholový manager za to nemá, tudíž to chápu tak, že žádný manager není, řekl bych že člověk se vyvíjí a nikdo nikdy na svět nepřišel s tím, že by nikdy nedělal nebo neudělal chybu což jak jsem četl pár dní zpátky taky přiznal.

IP: 83.208.124.--
kuba kuba 0 / -2 01.08.19 23:28 [25389]

tak jaké a kde ? :)

Sorry , nejsem komentátor okurky, ale pokračujte v tom co se může říkat nebo nemůže, je to jen forum, a když se Nervosaur, jak jsem četl uráží, při každé blbosti, kterou internet přináší a sám se do té role delegoval, tak by měl být takovej chlap, který se tomu postaví a ne, že bude odcházet, mazat účty a pak zase přicházet a obnovovat účty. Mě to příšlo hrozně trapný a nejen mě ...

Udělal toho hodně, má velkou podporu, včetně mě, ale říct si , tak teď něco udělám a budu vést DF Komety Brno, která nemá zrovna málo fandů a navíc je to nevděčná práce. Požadovat na foru to, aby lidé za klávesnicí byly na sebe slušní je dle mého názoru samozřejmost, ale ne pravidlo.

Spousta lidi se přihlásilo, ale jak málo lidí přispívá :) dle reakcí, které jsou v hospůdkách a vinárnách je to tím, že jste si vytvořili vlastní spolek pár kámošů, který si dává pusinky na prdelku *16**16* a plácá se u toho jak je to dobrý.

Prvně se tady karmovalo, pak bohatlo, plusovalo / mínusovalo - hlouposti jak hrom.

Já nevím borci a kočky, ale myslím, že by to chtělo vzít rozum do hrsti, přijmout roli, kterou jste na sebe DOBROVOLNĚ vzali a makat a motivovat registrované členy k tomu, aby v pohodě řekli svůj názor.

Závěrem, není to nějaká provokace je to jen názor normálního fandy *223*

IP: 31.47.107.--
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 2]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace