Úvod / Největším rivalem pro mě je Sparta, asi jako u většiny lidí, říká v rozhovoru nervosaur

Největším rivalem pro mě je Sparta, asi jako u většiny lidí, říká v rozhovoru nervosaur

Útočník Hynek Zohorna - nervosaurův oblíbenec

Vítáme všechny fanoušky našeho oblíbeného hokejového klubu Komety Brno v tomto článku!

V rámci našeho KometaFans webu, respektive jeho diskuzního fóra, jsme pro Vás uspořádali vůbec první rozhovor z řad našich fanoušků. Jedná se o místní diskutéry, kteří svými postřehy, názory, užitečnými příspěvky s odkazy na různé hokejové novinky, ale také ochota pomoci druhým při dotazu, obohacují s pravidelností naše diskuzní fórum. Symbolicky kdo jiný by mohl být naším vůbec prvním hostem v rozhovoru, než právě stvořitel tohoto skvělého webu, včetně zmíněné hlavní sekce fóra. Diskutér, velký Komet'ák a naše osobnost nervosaur !

Tento diskuzní web Komety je opravdovým unikátem mezi diskuzními fanoušky napříč celou naší republikou. Pořádají se tu různé aktivity, jako například TipLiga, kvízy a nově se přišlo i s nápadem uspořádat rozhovory ne s hráči, trenéry nebo ostatními funkcionáři Komety. Tyto rozhovory směřují tedy mezi nás samotné, kteří na tento web chodíme velmi rádi a mnozí z nás tu pobývají velmi často.

Když jsem nabídl nervosaurovi, že bych s ním udělal obsáhlejší povídání (ne na úrovni lehkého a stručného dotazníku), s velkou radostí na nabídku kývnul a tak nic nebránilo tomu, abychom tuhle aktivitu zrealizovali. A já tímto nervosaurovi děkuju, že tuhle premiérovou výzvu až s velkou radostí přijal. ,,Myslím si, že rozhovory s lidmi by mohly být fajn. Přeci jen, lidé spolu tady tráví dost času a takto se o sobě alespoň něco více dozvíme. Teda, mluvím jen za sebe,'' říká na úvod.

Předtím, než tento web vznikl, není ani možná potřeba nějak výrazně do hloubky zmiňovat, co vlastě předcházelo jeho vzniku, od zkušební podoby, až do současné, vylepšené a finální verze. Fórum poskytuje, troufám si říct, defakto revoluční možnosti. Mezi ty hlavní můžeme uvést možnosti posílání si soukromých zpráv mezi diskutéry, kteří tu mají vytvořené, kromě svých přezdívek, vlastní profily. Výborná věc a zároveň na úroveń a poměry diskuzního fóra nadstandardní věc. Když se člověk podívá na fórum současné jako takové, všimne si pár věcí, co se návštěvníků a diskutérů týče.

,,Vybaví se mi hlavně lidé, kteří žíjí hokejem a Kometou,''  přikyvuje náš host ,,KometaFans je díky lidem platformou, kteří chtěli mít jen kousek svého místa pro sebe, kde by mohli řešit svůj klub, diskutovat a bavit se. Pro hodně lidí, kteří nejsou třeba z Brna nebo jeho blízkého okolí, je to jediná možnost, jak být blíž mezi svými. Radovat se, když se daří a sdílet smutek, když se prohrává. Je totiž daleko snadnější nést tíhu naštvání, smutku a občas i beznaděje s lidma, kteří to cítí stejně. Taky je to o soudržnosti. Podívejte se, kolik lidí sem chodí, přispívají do diskuse, finančně či jinak podpořili tyhle stránky. Vlastně obsah tvoří Komet'áci Komet'ákům a to je fajn. Každý si tu najde svoje, bez těch lidí by nic z toho nebylo.''

Pravda, nebýt totiž nejenom našeho našeho dobrého Komet'áckého kamaráda a zároveň zakladatele KometaFans, ale také i ostatních lidí včetně návštěvníků, z projektu KometaFans by nemohlo být to, čím nyní je. Web a zvláště veřejné diskuzní fórum se dělá pro lidi. Pro lidi, kteří podporují svůj klub, at' už jsou fanoušky teprve krátce, delší dobu nebo je tu sorta lidí, kteří jsou Kometě věrní již desítky let. Myslíme si, že když tu tvoříme takové spektrum fanoušků, které tu hrdě nazýváme ,,Naší Komet'áckou rodinou'', není na škodu zkusit se o druhých něco dozvědět. Rozhovory jsou a budou dobrovolné. Nikdo k nim nebude tlačen.

Nicméně, já si hodně vážím toho, jak už jsem napsal, že nervosaur rozhovor přijal. A to dokonce skutečně s fakt velkým potěšením a zvědavostí, jak bude rozhovor vypadat. No, však si pojd'te Komet'áci sami počíst. Zatím je tento rozhovor na zkoušku a pokud získá pozitivní ohlasy spousty lidí, pak se postupem času můžeme pustit do dalších rozhovorů. Uvidíme, kdo bude ten hned případný druhý št'astlivec v pořadí. :-)

 

Ahoj, nervosaure! Vítám tě v hlavní části rozhovoru. Díky, že jsi jako první přijal pozvání k němu. Hned na samotný úvod bych se tě chtěl zeptat, jaké jsi měl léto? Sleduješ v rámci svého volného času každý rok bedlivě přes ''okurkovou sezónu'' přestupy hráčů, včetně nových podepisování smluv v Kometě?

Ahoj, Steve. Já Ti děkuji, že jsi se do něčeho takového pustil a v budoucnu se těším na rozhovor se zajímavějšími lidmi, než jsem já. Léto bylo fajn, hlavně nebyly tak vysoké teploty jak v minulých letech, protože extrémní horka moc nemusím a jinak pracovně, jak jinak. Extraliga mě hodně zajímá a každou novinku se snažím sledovat. Nejen, co se týče Komety, ale celkově napříč extraligou. Ted' je to celkem snadný díky lidem, kteří novinky píšou přímo do fóra.

Od kterého roku na Kometu chodíš? Přivedl tě na ni někdo z rodiny, z přátel a nebo ses vydal poprvé na hokejové dobrodružství sám z vlastního nápadu?

Poprvé jsem byl na Kometě v sezóně 2002/2003, bylo mi 12 let a vzal mě tam můj strýc. Ale jinak jsem s Kometou spjatý už od mala, protože jsem za Kometu hrával už jako malý. Ještě si pamatuju, kdy jsme měli tréninky za Lužánkama a ze stropu na mě kapala voda, ale to byly úplně ty největší začátky.

V čele Komety stojí její vlastník, nám všem velmi známý pan Libor Zábranský. Jak bys ho charakterizoval za ty roky, co ho známe z médií a i v podstatě z posledních dvou sezón ze střídačky?

Je to velká kapacita a osobnost. Pamatuji si, když jsem byl menší, tak jsem vždy přemýšlel, proč takové město jako je Brno, druhé největší město, nemá hokej na extraligové úrovni. Proč to jinde jde a tady ne. Když jsem ještě hrával hokej, jednu sezónu jsme měli normálně dresy s logem Komety a další sezónu jsme z ničeho nic dostali dres s jakýmsi drakem, či krokodýlem a snad se měnil i název toho klubu. Tím chci říct, že ten klub byl v totálním bahně a právě ten Libor je člověk, který z ničeho udělal na naše poměry velkoklub.

Určitě musí mít ostré lokty, jasnou vizi a stát si za ní, to na něm vlastně nejvíce obdivuji. Vem si, že jsi majitel tak velkého klubu, každý Tvůj krok sledují tisíce lidí a někdy musíš dělat i nepopulární kroky, takové, které se nebudou většině lidem líbit a musíš si za nimi stát, jít dál a nenechat se rozhodit. I když není Kometa jen o jednom člověku, on je ten hlavní důvod, proč je kometa tam, kde je. Protože on sám se tehdy rozhodl jít do toho největšího bláta a vlastně proti všem.

Tebe osobně by napadlo, že od návratu do extraligy v roce 2009 (tehdy se hrál první extraligový zápas doma 9.9. proti Plzni) to nebude trvat až tak dlouho a jako první tým v historii se Kometa probojovala z předkola Play Off až do finále?

Myslím si, že to pro hodně lidí bude sezóna, která nejvíce utkví v jejich paměti. Sice se nedosáhlo až na zlato, ale pro mě to byl takový hokejový zázrak, kdy tým, se kterým moc lidí nepočítalo, dokráčel až do finále ELH.

Tenkrát získaly titul Pardubice. Sportovně musíme uznat, že byly lepší a vybojovaly titul zaslouženě. Pro každého Komet'áka muselo mít tehdejší stříbro cenu zlata, že?

Pro mě ti hráči byli mistři i tak. Řekl bych, že jsme měli i smůlu co se týče zranění, ale jak říkáš, kdyby nebyly lepší, asi by nevyhrály titul.

Nicméně, kdyby se tenkrát povedlo ve vůbec prvním extraligovém Play Off získat zlato, to by bylo až neuvěřitelný. Ale je to sport, konkrétně hokej a v něm je možný opravdu všechno. Souhlasil bys s tím?

Kdyby to tehdá dopadlo trošku jinak a Kometa získala zlato, pevně věřím, že už je o tom natočený film. Podobně jako o americkém výběru, kteří vyhráli na zimních olympijských hrách zlato, kdy ve finále bezejmenný tým porazil Sovětský svaz 4:3. A když se podíváš zpětně na zápasy, myslím, že chybělo opravdu málo...

Který tým je pro tebe tím největším rivalem, který zároveň zejména domácí zápasy zatraktivňuje?

I když nic není jak bývalo, doba se stále mění. Zavedené pořádky jsou jinak, pro mě je to stále Sparta a vím, že hodně lidí to má stejně. Takže ona je pro mě největším rivalem. Uznávám, že je to také dáno rivalitou mezi Prahou a Brnem. Poslední dobou také vnímám, že se o tohle místo pere Hradec.

Letos se nepovedlo dotáhnout do konce Zlatý Hattrick, na který měli snad všichni, co jsou s Kometou spjati, zálusk. Věřil jsi moc tomu, že se to mohlo povést? Když vezmeme v úvahu, že Kometa hrála svou hru a měla semknutou a sehranou partu hráčů…

Nejsem zklamaný z toho, že se to nepovedlo. Nejsou kapela, aby stále vyhrávali a ten tlak, chtíč nebo zálusk na Zlatý hattrick, jsem cítil snad všude. Přišlo mi, že někteří lidé to brali už jako jasnou věc. Povedlo se to 2x po sobě, proč by nemělo i ted'. Hodně lidí spoléhalo na to, že Kometa v Play off zase zapne a všechny přejede. Já byl určitě více v klidu, než v minulých sezonách, protože to co se jí předtím povedlo, to byl vážně zázrak a při prvním titulu jsem řekl, že ted' už můžu v klidu zemřít, protože jsem viděl, jak kluci zvedají pohár a jsou mistři.

Seš rodilý Brňák? Jak daleko to máš do Ronda?

Bydlím 15 minut pěšky od Ronda a v Brně jsem se narodil a žiju tu celý život.

Kromě A týmu chodí několik lidí i na mládežnické kategorie. Když máš čas, jdeš se podívat sem tam taky?

Abych pravdu řekl, byl jsem na nich dvakrát. Obecně mám málo času, takže tam moc nechodím. Ale vím, že to pro ty kluky musí být zážitek, když se na ně jde podívat více lidí.

A když už padla otázka ohledně těchto týmů, tak jak ten čas uplynul, tak se nám zrodily dvě mladé hvězdy. Martin Nečas a Karel Plášek. Jak vysokou ''lat'ku'' o obou by jsi zhodnotil?

Martin Nečas je fakt bombard'ák. Mladej kluk, který, když se podíváš jak hrál v Kometě a to co předváděl bylo neskutečný. Nebál se střílet, udělat kličku a měl rychlý nohy. Asi mu hodně dalo i to s kým hrál. Jediná jeho nevýhoda byla asi ta muskulatura, ale co jsem tak četl rozhovory s ním, tak na ní zdárně pracuje a věřím, že by jednou mohl být stálicí v NHL a moc mu to přeju. Jeho největší výhra není jeho talent, ale hlava a skromnost. Co se týče Karla, u něj bych to viděl podobně, mladej rychlej kluk, menší postava, líbilo by se mi, kdyby byl na ledě více drzejší a zkusil si více dovolit. Pokud na sobě bude dál makat, má před sebou dobrou budoucnost. Nicméně, já se nepovažuji za hokejového experta či skauta. Mně se bud' líbí, jak hraje nebo nelíbí a u obou se mi to líbí a moc.

Je pak radost pohledět, když se Karel Plášek po boku Martina Erata a Tomáše Plekance velmi rychle zaklimatizoval a svůj talent zužitkuje?

Určitě. Já jsem moc rád, že se tým omladil a že se snaží Kometa vychovávat mladší hráče, dávat jim šanci. Karel Plášek dostane stejnou šanci a možnost jako kdysi Martin Nečas a je pouze na něm jak si s tím poradí. Nicméně tlak na něj musí být hodně velký stejně tak, jako kdysi na Martina.

Martin Nečas ve stejném duchu už dokázal dokonce rozhodovat některé zápasy nebo přispívat důležitými góly v Play OFF. Je to takový úderný žolík?

Ten kluk byl prostě neskutečnej. Uměl být na správném místě ve správný čas. V 17 a 18 letech patřil k nejdůležitějším hráčům na ledě a dokázal dávat rozhodující a důležité goly. U něj musím používat samé superlativa, jinak to prostě nejde.

Zajímá se někdo z tvé rodiny nebo příbuzných o Kometu, potažmo o hokej obecně?

Celá rodina milujeme hokej. Moje mamka má dokonce kroniku, kterou si dělala, když byla malá. Má tam různé výstřižky z novin atp. , ta hokejem opravdu žije. Pamatuji si, když jsem byl malý a chodívávala se mnou na tréninky. Ráno, odpoledne soboty a neděle. Věnovala mi opravdu dost svého času a to zapálení, které pro to měla, kdy mě učila, kupovala VHS o hokeji a vlastně se mi celý život věnovala, to ji nikdy nezapomenu.

Utkvěl se ti v paměti zápas, na který jen tak nezapomeneš? At' už to bylo doma v Rondu nebo kdekoliv na výjezdu...?

Těch zápasů bylo víc. A kdybych chvíli přemýšlel, tak bych se asi nedokázal rozhodnout, ale jakmile jsem si přečetl otázku, vzpomněl jsem si na gól Jožky Kováčika v prodloužení proti Spartě a jeho následná radost. Ten borec kometu opravdu miloval.

Padla otázka o výjezdech... kolik zhruba si jich absolvoval? Popřípadě dá se srovnat rozdíl napětí a atmosféry, jestli se hraje zápas v základní části nebo se jede Play OFF?

Na výjezdy moc nejezdím skrze moji práci jsem rád, když si vše zařídím tak, abych mohl odchodit co nejvíce zápasu v Brně. Pamatuji si zápasy v první lize, kdy jsme hráli třeba proti Chomutovu. Tam ta atmosféra byla elektrizující i v normální zápas. Ted' si začínám všímat, že v základní části je atmosféra trošku komornější než v Play off, ale je to dáno třeba i tím, že se změnili lidé, kteří na Kometu chodí.

Z našeho diskuzního fóra jsem četl, že hodně fanoušků pokládá samostatné nájezdy po prodloužení za nespravedlivé. Jaký máš na to názor ty?

Je to zajímavá dovednostní soutěž. Pokud vím, tak oba týmy začínají stejně a to od nuly, proto si nemyslím, že by měly být nájezdy nespravedlivé.

Jaký je tvůj nejoblíbenější pokřik nebo chorál?

Nejoblíbenější chorál nemám. Líbí se mi, když se to v průběhu zápasu mění.

Hala Rondo ted' v létě prošla interní rekonstrukcí. Byla provedena výměna osvětlení za nové a k tomu nové, moderní a bezpečné mantinely s vysokými plexiskly. Může to mít jedno s druhým dobrý vliv na hru, zejména pro tu Komet'áckou?

Když to vezmeme z hlediska vylepšených podmínek… Na fotkách jsem viděl, že se kluziště zúžilo. Hokej bude rychlejší, méně času na přemýšlení, více se to přiblíží zámořskému stylu hokeje, v dnešní době je to asi trend. Co se týče bezpečnostních úprav, rozhodně je to krok vpřed. Sníží se procento zranění a zda to bude mít nějaký vliv, to se dozvíme až se to otestuje. :-)

Reakce autora: No, rozměry kluziště zůstaly stejné. Prozatím, minimálně na nadcházející sezónu.

V roce 2011 a 2015 se v Rondu v rámci reprezentačních akcí objevil na ledě Jaromír Jágr. Měl jsi tu možnost být osobně na stadiómně a vidět ho tak naživo?

Na reprezentaci jsem nebyl, tudíž jsem tam Jágra neviděl, ale viděl jsem ho v jiných zápasech. Jsem rád, že jsem mohl vidět hrající legendu českého hokeje, stejně tak, jako jsem viděl třeba Ovečkina s Malkinem.

Jaromíra Jágra asi nemá cenu nijak představovat... nicméně vlastními slovy bys ho popsal jak? Mám na mysli pohyb na ledě, jeho svižná střela zápěstím, schopnost krásně servírovat puk spoluhráčům, navázat na sebe víc hráčů, kteří si ho hlídají a podobně...?

Jágr nepatřil k hráčům, které bych nějak sledoval. Ani, když jsem byl malý a vyměňoval s klukama kartičky. Měl jsem jiné své oblíbence: Lindros, Hašek, Lemiux. Ale co jsem ho mohl třeba vidět v zápasech, tak mým laickým pohledem je to hokejista, který je velmi silný na puku, má nízko položené těžiště a velké hokejové myšlení.

Jaký je tvůj nejoblíbenější hráč, který kdy v Kometě hrál? Takže, nemusí to být hráč ze současnosti.

Velmi těžká otázka a neumím na ní s čistým svědomím odpovědět. Ale pokud by mě mučili, tak bych stejně musel říct dvě jména a tím je Jožo Kováčik a Hynek Zohorna.

V Brně je možnost veřejných bruslení, at' už na Halách u BobyCentra nebo přímo v Rondu. Když máš čas a chut', máš brusle a jdeš si zajezdit?

Jak jsem říkal předtím: Hokej jsem hrával, je to můj život a i koníček, takže chodím 2x, až 4x týdně hrávat hokej a chodím chytat, tak jako jsem kdysi začínal. Být v bráně je super pocit a když jsme u toho, nedokázal bych si představit, že bych se postavil na místo brankáře v Kometě. Mít za zády tolik lidí, to musí být velký nápor na nervy, protože ten puk je celkem malej a někdy ti holt propadne. :-)

Co máš v plánu s webem KometaFans? Prozradil bys aspoň namátkou čtenářům-fanouškům nějakou vychytávku, novinku nebo cokoli jiného?

V prvé řadě bych byl velmi rád, aby to fungovalo. Lidem se tu líbilo a nehádali se, to je můj takový malý sen. Jak jsem pár dní zpátky nastínil, chystáme spolujízdu, což si myslím, že dost lidí využije. Trošku chceme předělat hlavní stránku (Homepage), kde by bylo více informací, přehledněji uspořádáné, zda někdo hledá vstupenky, více dát lidem ty RSS z jiných zdrojů a výcuc videí o kometě z isportu, aby to nemuseli složitě hledat. Taktéž jsme udělali kartu o Modrobílých a Fanklubu, kterou najdete v sekci ,,O nás''. No a abych nezapomněl, chystáme zajimavý rozhovor

Tím, že se web a samotné diskuzní fórum stalo tím, čím je, musí tě to jistě těšit a naplňovat. Vnímáš to jako inspiraci vylepšovat své ambice, jak web posouvat stále dál a dál?

Fórum je tu díky lidem, kteří mi tehdá dali důvěru. Bez nich by to tu nebylo. Když jsem ještě na starém KometaFans fóru viděl, jak přibývá více a více lidí, jak to tady mají rádi a jak jsou nesmírně nadšení, že Kometa má konečně fórum, chtěl jsem jim dát mnohem více. Více informací, prostě stránku, kde by měli všechno a hlavně, aby je to tady bavilo a byli spokojení, to je ta největší odměna. Měl jsem to štěstí, že jsem poznal Kcka, který uměl moje myšlenky zrealizovat a na všem se s ním dalo domluvit. Taková malá vyhra v loterii, nicméně tahle práce je vlastně všech lidí, kteří na to fórum chodí a to opravdu není klišé.

Mě by třeba nenapadlo dát malý podpis ke svému nicku, který kdysi navrhl Petr2. S reakcema mně kdysi pomáhal Kladivo, do jaké úrovně je mít, zda od nejnovějšího či od nejstaršího nebo třeba Karaya, který se mnou řešil technické věci s cacheováním a určitě jsem další lidi nezmínil. Srb, Gyzy, kteří dělají kvízy, Hwest, KGP a Ty Steve, kteří se zase staráte o články, Samubo, který pomohl s právnickýma věcma. Třeba díky Romanovi Zajíčkovi máme na Offiko stránkách odkaz, to je přece super! Dusek a Uploader, kteří řeší a pomáhájí se vším, od schůzek až po věci na webu. Bohužel jsem řadu dalších lidí nemohl jmenovat, protože by to byl jen souhrn nicků. Takže tady vidíš, že fórum není o nervosaurovi ale o všech lidech, kteří ráno sednou a jdou sem na tenhle web. Každý z nich je KometaFans.cz a tady dostává pravý smysl ,,Komet'áci sobě''.

Potěší tě i ta zpětná vazba fanoušků, kteří jsou se spolehlivým provozem diskuzního fóra spokojeni? Je to takový ten pomyslný ''hnací motor pro tebe''?

Určitě, bez toho by to nešlo a tomuto tématu bych rád věnoval hodně, protože to je to nejmenší, co pro ty lidi mohu udělat. Zpětná vazba, to je jediná věc, od které se můžeme odrazit. Tedy, nejen já, ale i ostatní. Jak sám píšeš, je to pro mě hnací motor. Jsou tu ale lidé, bez kterých bychom ted' nedělali rozhovor, protože bych nebyl součástí stránek. Musím zminit takového Kladiva, který mi věnoval hodně moc svého času a nabídl mi pomoc a to tu duševní a jsem mu za to vděčný. Kyzlink, který je velmi energický člověk a myslel to se mnou dobře a taky ostatní lidi, Samubo, rakman, bendy… těch lidí je opravdu nespočet a nelze je tu všechny vyjmenovat, kteří mi sem tam napíšou něco, co mi dodá energii. Je jich opravdu dost a jsem jim za to vděčný. A také nesmím zapomenout na Duška s Kckem a Uploaderem, kteří to mají se mnou asi nejtěžší, protože v tom jsou se mnou. Tady vidíš, že jsem jen malé kolečko v tomto stroji.

Když bylo tenkrát Sukovo fórum až nesnesitelně poruchové, nestabilní a zkrátka nespolehlivé, tak ten nápad, že se postaráš o nové fórum vznikl hned nebo jsi nad tím nápadem chvíli váhal?

Když staré fórum nejelo, samotného mě to štvalo. Chtěl jsem si číst názory jiných, chtěl jsem vidět, jaký pohled na momentální situaci mají jiní lidé. Facebook se k tomu nedá použít, tam je člověk schopen se dočíst třeba i to, kdy se ptá někdo, s kým vlastně Kometa hraje a kdy se hraje, přitom, než dostane odpověd', mohl si to dávno najít sám. Tak jsem kontaktoval Suka a nabídl mu, že mu stránky udělám tak, aby fungovaly s tím, že on s tím nebude mít žádné starosti. Bohužel dle jeho slov to nebylo technicky možné a celkově by si to zřejmě pár lidí nepřálo. Chvíli jsem musel váhat. Přeci jen, měnit zaběhlé pořádky není jen tak a nechtěl jsem se míchat někomu do práce, ale nakonec jsem se nabídl a vzniklo kometafans.cz.

Zúčastnil ses takových Komet'áckých akcí, jako je například dortiáda? Já tam jednou byl a nebylo to špatné.

Všichni přítomní lidi pak dostanou pár kousků nakrájeno a pochutnají si. Opět se dostáváme k tomu, že moc času nemám a nějak mě ani takové akce nebaví. Chodím na Kometu kvůli hokeji a ne kvůli třeba dortům, i když třeba ta akce může být fajn, nemohu soudit, protože jsem neměl tu zkušenost.

Kometa ted' sestavu omladila. Podle tvého názoru: Myslíš, že je to dobrý krok k tomu, aby tým byl rychlejší, svižnější, dynamičtější a mohl využít schopností mladých hráčů, kterým se někdy přezdívá ,,mladé pušky''?

Mladí to většinou odjezdí a rychlost je v hokeji často rozhodující. Jsem rozhodně rád, že se omladilo. Myslím si, že ten tým bude mít jiskru a sílu. Podle mě přišli dobří hráči v dobrém věku. Jsem hodně zvědavý na Jenyše a Pyrochtu. Zmenšilo se kluziště, myslím si, že by to tomu týmu mohlo vyhovovat, ale těžko říct. Zda jsem měl pravdu se dozvíme až v sezóně.

Poslední otázka: Jak bys celkově zhodnotil tento rozhovor? Byly otázky takové, jaké by si člověk představoval? Myslíš, že jsme si ukázali, zda by takové povídání mělo pro ostatní diskutéry z fóra aspoň sebemenší přínos?

Já jsem rád, že jsi se do něčeho takového pustil, že zase vzniklo něco, co by lidi mohlo zajímat. Protože mě osobně bude zajímat další rozhovor s dalším člověkem z fóra. Jsem sám zvědavý koho vybereš a zda ti na to kývne. Pro mě byly nějaké otázky celkem těžké, protože se nepovažuji za hokejového experta. A jistě se mnou nebude hodně lidí souhlasit a zda to bude mít přínos? Já myslím, že určitě. Steve, díky za rozhovor a těším se na další s někým zajimavějším.

 

Já taky děkuju za první rozhovor, u kterýho jsi mohl být Ty a na Tvou počest! At' se ti v soukromém životě daří a Kometa ti dělá samou radost a baví tě tolik jako tomu bylo doposud! Protože jak se mezi Komet'áky říká: Zkusíš přijít na Kometu jednou, dvakrát a už ji neopustíš. :-) Je to jako droga. :-) Měj se hezky!

 

Host: nervosaur

 

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 6]
Kcko Kcko Webmaster 🌧️ 08.08.19 17:07 [26492]

Strašně dlouhé, neúderné, nezáživné. Vícero kratších otázek i odpovědí (včetně soukromí) a bude to o level jinde.

„King of kings ?️⚽️“
IP:
samubo samubo +1 / 0 04.08.19 02:59 [25774]

steve_hawkins, dobrá práce *196*

Profesionálně pojaté, zajímavé, dobře okomentované. Člověče, na tohle máš opravdu talent! *196*

Moc dobře jsi se toho chopil, těším se na další rozhovory, kdy plánuješ další? Jak často to vidíš?

Dobrá práce *220*

Komentář byl upraven (1x), naposledy 04.08.19 03:04
„Navždy Kometa“
IP:
Srb Srb Admin +1 / 0 03.08.19 20:44 [25746]

Rozhovor za me super. Jsou tam drobne preklepy, ale to je v pohode. Jinak se urcite taky priklanim k otazkam i mimo hokej, samozrejme pokud s tim dotycny nebude mit problem. Ale jinak opravdu super, urcite se priklanim za dalsi dily.*22*

„Karma je zdarma“
IP:
kokolus90 kokolus90 03.08.19 16:58 [25707]

Je to dobrý s kým bude další ? Taky bych uvítal více informací, koníčky práce aj.

wolfik wolfik +1 / 0 03.08.19 09:31 [25640]

Ahoj Steve, Dušane, POVEDLO SE VÁM TO!*168* Jestli můžu mít s dovolením 2 připomínky: 1) docela rád bych se o Dušanovi (ale platí to obecně i při dalších rozhovorech) dozvěděl trošku více ze "soukromé kuchyně" - co dělal/dělá za školu, co dělá, když zrovna vyjímečně nedělá pro KF (zaměstnání, jiné "nekomeťácké" zájmy, koníčky), co rád jí a pije (možná to zní jako klišé, ale fakt si to rád přečtu), kam nejraději chodí na pivo apod. 2) Dušan je Duší a Stvořitelem tohoto KF fóra*55*, bylo nezbytný mu dát více prostoru. Další rozhovory bych asi ale dělal kratší. Jinak ale *196*!

„Mira Barus olééé!“
IP:
arnasea arnasea +3 / 0 03.08.19 06:18 [25620]

Rozhovor se mně moc líbil a nervosaurus byl tím pravým prvním hostem. Moc pěkně a výstižně odpovídal . Steve zase kladl zajímavé otázky , moc se vám to oběma povedlo .*196*

„modrobílá je dobráááá“
IP:
Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 6]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace