Úvod / Na rozbruslení sleduju všechny hráče. Poslední dobou Standu Svozila, hlásí alda

Na rozbruslení sleduju všechny hráče. Poslední dobou Standu Svozila, hlásí alda

Obránce Stanislav Svozil - zaujal nejen diskutéra aldu, ale získal si pozornost většiny fanoušků Komety. V 17 letech se mu podařilo se usadit v A týmu

Hezkou sobotu všem Komet'ákům! Jak je známé, náš hokejový klub má fanoušky po celé republice. Mnozí z nich se tak zpravidla díky velkým štrekám nedostanou na domácí zápasy, ale vynahrazují si to právě výjezdy do extraligových měst, kde to naši Komet'áčtí spojenci z ostatních krajů nemají až tak moc ''z ruky''. Mezi tyto věrné a taktéž velmi zapálené fanoušky patří i náš milý diskutér alda , kterého tímto nyní do velké dáli od Brna zdravím!

Asi podobně, jako to bývá i u anket, kde se hezká slečna s papírem podloženým na desce ptá lidí na všeobecné a i konkrétní věci, se v našich rozhovorech často ptáme, co pro koho znamená pojem HC Kometa Brno? A i když jsou odpovědi vesměs stejné, každý tento náš fenomenální klub definuje a popisuje svými slovy. ,,Na začátek příjemné zamyšlení nad touhle otázkou. Je to, jako by se mě člověk zeptal, co pro mne znamená můj bratr. HC Kometa je pro mne velmi důležitou součástí života,'' říká hrdě alda ,,vždy, když mi bylo zle nedobře, utíkal jsem myšlenkami ke Kometě. Tam jsem nacházel a nacházím relax, oddych a v neposlední řadě pocit sounáležitosti, který je pro mne velmi důležitý. Vždy, když projdu turniketem, nechávám reálný život za sebou a z otce rodiny a jednatele dvou firem se ze mne stává Alda. Fanoušek, který má s tím prvním jen velmi málo společného. Bohužel to neplatí naopak a případná zklamání z výsledků si beru zpět do života a trápím se jimi ještě dlouho po prohraném špílu.''

A druhé vyjádření patří taktéž ke klasice. Snad každý člověk byl při své první hokejové návštěvě svědkem nějakého momentu (nebo aspoň většině fanoušků), který mu zůstal navždy a nesmazatelně v hlavě. A fanoušci, kteří chodí na Kometu již nějaký ten ''pátek'' , který čítá už pár desítek let, už něco pamatují. Můžeme se tak dozvědět zajímavé věci a zkušenosti, které mnozí z nás z dřívějších dob nezažili. Mnoho lidí si i po letech dokonce přesně pamatuje, v kolika letech se na brněnský hokej poprvé vydali.

,,Kometě, potažmo Zetoru, fandím od svých 10 ti let, což je strašidelných 45 roků! Poprvé mne vzal vzal můj starší bratr, který však neměl Kometu jako Srdcovku a brzy přestal na zápasy chodit,'' vypráví ještě závěrem předmluvy ,,jenže já byl od prvního zápasu doslova uchvácen atmosférou a od příští sezóny jsem byl pravidelným návštěvníkem tribuny C a až jsem se trochu otrkal, cca. po roce, mne člověk mohl potkat každý špíl na ''Déčku''. Od té doby jsou pro mne modrobílé dresy posvátné.''

A na úplný závěr předmluvy bych si ještě vzal já poslední slova, ve kterých bych Vás všechny chtěl tradičně pozvat k počtení našeho povídání s aldou, protože jeho odpovědi jsou hodně zajímavé a myslím si, že se nudit rozhodně nebudete. :-) Ostatně... snad tomu tak vždycky bylo doposud i u předchozích rozhovorů, které jsou pro Vás a Váš volný čas, strávený na diskuzním fóru KometaFans, pořádány.

 

Ahoj, aldo! Tak jsi jedním z dalších Komet'áků, kteří se nám účastní KometaFans rozhovorů. Jak se ti daří po osobní stránce?

Tu odpověd' musím rozdělit do dvou částí, Steve. V rodinném a pracovním životě se mi vede velmi dobře. Jsem št'astně ženat již 35 let, mám dva syny 24 a 17 let, živí nás naše dvě rodinné firmy, které se zabývají výstavbou inženýrských sítí..

Kde by mohlo být trošku lépe, je v oblasti mého zdraví, kde mne poslední měsíce zlobí srdíčko a někdy je to dost nepříjemné. Ale snad i zde se blýská na lepší časy. Jen nesmí být moc zápasů, jako byl zatím ten poslední na Sraltě!

Co jsem od tebe již párkrát četl, tak bydlíš hodně daleko od Brna a dojíždíš solidní dálku na domácí zápasy. Co způsobilo, že ses odstěhoval a musíš tak Kometě často držet palce na dálku?

Máš pravdu. Bydlím kousek od Prahy směr Mělník a domácí zápasy si mohu vychutnat po 235 km dlouhé štrece a to samé v noci zpátky. Bud'to vlakem, což znamená, že se vracím kolem druhé hodiny ranní. A nebo poslední dobou autem, což je zase po D1 někdy velmi dobrodružné. ;-) A proč tomu tak je? V roce 2006 jsem odjel do severního Skotska, kde se stavěla v horách velká přehrada s podzemní elektrárnou, kde jsem působil po dobu cca. 5ti let jako ''plumber'' - tzn. jako instalatér.

No a po návratu do republiky jsem si v Práglu založil první firmu, jelikož jsem nemohl najít odpovídající uplatnění. No a po pár letech se za mnou přestěhovala rodina a ''neštěstí'' bylo na světě. Ač se mi po Moravě velmi stýská, bohužel pracovní podmínky jsou tu pro mou firmu nesrovnatelné a to rozhodlo.

Pokud se ale relativně blízko tvého domova zrovna hraje venkovní zápas Komety, neváháš a jedeš vždy fandit?

Určitě! Víceméně pravidelně kromě Sralty jezdím za zápasy na Kladno, Mladou Boleslav, Liberec a někdy KV. A většinou se mnou na tyto zápasy jezdí i moje rodina, což do Brna nejde z toho důvodu, že máme pouze jednu permici.

Setkáváš se často na výjezdech se známými Komet'áky, například tady z diskuzního fóra?

Tak to bohužel ne, ale doufám, že se to časem změní.

Když je na zimáku rozbruslení, at' už v Rondu nebo na těch výjezdech, sleduješ své(ho) oblíbené(ho) hráče? Můžeš nám je jmenovitě uvést?

Ano, rozbruslení si nenechám nikdy ujít. Je to součástí takového mého rituálu v den zápasu. Sleduji všechny hráče. Odhaduji, jak jim to bude dnes jezdit a tak dále... ale ano, jeden hráč vždy hraje hlavní roli a u mne je to Peter Mueller a poslední dobou náš benjamínek Svozil.

Kometa nyní dělá přímo hráčům takové kvízy, kdy hádají, co v brněnskému hantecu které slovo znamená. Díval ses na tuhle minisoutěž 1 vs 1? Kdo tě nejvíc pobavil?

Jednoznačně náš Harry, když dumal, co znamená ''Hrnót krtkem'' a jeho reakce, že tady nésme v Praze, tak opatrně o tomto... :-D

Co jinak říkáš na takovouhle aktivitu, kterou náš klub pro fanoušky provádí? Udělá to podle tvýho osobního názoru příznivci Komety radost nebo minimálně to aspoń pobaví, že se chlapi snaží dané slovo uhodnout a když se jim to nepodaří, aspoň se zasmějí a strhnou tím i sledujícího?

Jasně, že to je fajn aktivita... klub tím přibližuje hráče ještě víc fanouškům a to určitě vítáme, ne?

Není to tak dávno, co se na diskuzním fóru (myslím si, že tam ta zmínka určitě padla), probíralo, že by Kometa měla vlastní TV - hlavně co se přímých přenosů ze všech utkání týče. To by bylo určitě fajn, že?

Steve, velmi bych si přál, aby se tento projekt uskutečnil. Byl by to další důkaz o tom, že Kometa je velkoklub, to znamená to, o čem Sralta pouze mluví. :-o

A představa, že by se i s A týmem vysílali i junioři a dorostenci, aby TV byla časovým harmonogramem více vytížena, by také bylo jistě fajn..? Byl by to pro Komet'áckou obec luxus?

Myslím, že když jednou to médium v Kometě vznikne, tak určitě bude zabírat co možná nejširší záběr činnosti klubu a to nejen zápasy a přípravu, ale i mimo sportovní činnost. A jestli by to byl luxus? Steve, pamatuj si, že pro tak skvělé fans, jako má Kometa, není nic dost velký luxus!!!! ;-)

Akorát se přiznám, že teda nevím, zda by ta TV byla v normálním televizním vysílání jako regulérní stanice nebo by byla umístěna na internetu. CO by podle tebe bylo ideální?

Určitě jako internetová televize. To je formát, který má budoucnost!

Když se ještě na moment vrátím ke té tvé dálce do Brna, jak to řešíš při domácích zápasech Play OFF, když se hrají ve dvou dnech za sebou? Přijedeš na jeden z nich nebo přespíš u rodiny, příbuzenstva a užiješ si zápasy oba?

Samozřejmě jezdím na oba. Bohužel už žádné příbuzné v Brně nemám, tak to řeším pomocí jednoho hotelu v těsné blízkosti DRFG Arény. Loni jsem měl pokoj na stejném patře, jako hráči Hradce. Potkával jsem se s nimi u večeře a já tam vždy i na snídani přišel v dresu Komety. Náramně jsem si to užil a Vincek na mne potutelně mrkal........

Na diskuzním fóru když můžeš, tak jsi častým přispěvovatelem. Jsi rád za diskuzní fórum a být tak v blízkém a rychlém spojení s ostatními fanoušky?

Fórum je pro mne již běžnou součástí mého dne, kdy hlavně ráno a večer čtu příspěvky ostatních, které jsou někdy velmi obohacující, někdy zase hodně zábavné.

Musím složit poklonu některým fans, jak jsou erudovaní a kolik toho o hokeji ví - klobouk dolů. Někdy mne však mrzí příspěvky, které mají na už první pohled někoho pouze urazit, zesměšnit. Ale s tím je asi potřeba se do určité míry smířit. Je to nešvar všech forem sociálních sítí. Ale jinak chci využít tu možnost a všem, kdo mají na vzniku tohoto fóra zásluhu, bych chtěl poděkovat. Mohou být pyšní, jaký projekt se jim podařil zrealizovat. Díky Nerve a ostatní!

Jak jsi oslavil první titul po 50ti letech?

Steve, asi nic neobvyklého........ alkohol, párty Zelňák, zase alkohol, mezitím si vzpomínám, že jsem zahlédl manželku a zase párty a alkohol! :-D Na kontrolní den na stavbu na Barrandově jsem přišel v našem dresu i se šálou.

No a když se vyhrál hned rok nato druhý, byly oslavy ještě více bujaré?

Promiň, ale nebyly. Nejsem už nejmladší a prožít ještě náročnější oslavy znamenalo by to jisto jistě mou smrt!

Když se díváš na TV doma nebo na internetu, jaké ideální pohodlí při sledování zápasu volíš? Máš nějaké rituály, zvyklosti..?

Ano mám. Vedle sebe položím dres, manželka musí všeho nechat a koukat se mnou. Internet vysílání přepnu na velkou TV a může to začít. Má paní dbá na to, aby mne po každé brance, co obdrží Kometa, náležitě uklidňovala, že to ještě otočíme a tak dále! :-D

Když byla možnost zaútočit na ,,Zlatý Hattrick'', věřil jsi v tu sílu, co v Play OFF dokáže Kometa vyprodukovat, že se to mohlo podařit? Nebo jinak - byla ta víra velmi velká?

Těžká otázka - ještě těžší odpověd'. Víru a velkou jsem měl. Ale přece jen jsem v průběhu sezóny zaznamenal některé věci, které mi nešly pod nos a ty mne znervózňovaly. Hlavně pomalá hra obránců a výkonost některých posil. Tušil jsem, že pokud bychom měli znovu obhájit, musel by nás k tomu dotáhnout svou produktivitou Peter a celá první lajna. Už ten tým nebyl tak vyrovnaný, jako ty roky před tím. Nicméně věřil jsem do poslední minuty.

Zcela jistě jsi byl i na stadiónu za Lužánkami. Popsal bys těm nejmladším generacím fanoušků, jak to vypadalo v interiéru haly? Bylo tam něco zajímavého, na co vy všichni, co jste tam chodili, vzpomínáte?

Víš, každá domácí hala má svoje kouzlo, které když jsi vnímavý a jsi srdcař, tak dřív nebo později vycítíš a nezapomeneš do konce života! Nebudeme si nic namlouvat: Lužánky nebyly novou krásnou halou ani v době, kdy jsem tam začal chodit. Ale prostě měla své nepopsatelné kouzlo. Když jsi vešel, praštila tě do nosu vůně spálených klobás a rozvařených telecích párků z bufáče, promíchaná odérem z předpotopních toalet.

A přesto na tu vůni nikdy nezapomenu a doted' slyším chorály z Déčka. Doted' vidím tváře pořadatelů, kteří se snad nikdy neměnili. Pár schodů dírou na Déčko a už jsem se rozhlížel v jaké sestavě tam dnes budeme řádit. Vzpomínám si, že později jsem si už ani nekupoval flósek, ale dával jsem deset kaček tuším, pořadateli u vchodu a ten nás pouštěl dovnitř.

Stala se ti na výjezdu nebo v Rondu nějaká veselá historka? Něco legračního, něco jsi vtipného zaslechl a smál jsi se na celou tribunu?

Ano a to v loňské sezóně v Rondu. Jen nevím, zda to tak vyzní, když tu situaci popíši. Za ty roky, jak to bývá, jsme se ti, co sedáme vedle sebe na áčku, skamarádili a už víme, že někdo neustále při zápase žvaní, někdo mlčí, někdo zápas extrémně prožívá a tak dále.

A také pode mnou v řadě seděli vedle sebe takové rozdílné povahy. Při jednom zápase, když to našim zrovna moc nešlo, tak ten ''žvanivec'' hučel celou třetinu do souseda, který vždy mlčky sleduje špíl a nechce být rušen. A žvanivec do něj hučel horem spodem svá moudra. Viděl jsem, jak jeho soused pomalu, ale jistě bobtná a rudne, že to našim nejde a soused ho navíc nenechá v klidu. A shodou okolností v době, kdy se na ledě nic nedělo a kotel si dával zrovna pauzu...... tak mu ruply nervy a vstal a zařval na plné pecky:

,,Už mě pěkně serete!!! S takovou nevyrovnáte nikdy!!'' A obrativší se na souseda žvanivce pokračoval... ,,A ty blbče už drž hubu! Jsi jako má stará! A vůbec, tady já nebudu ani minutu!!!'' Rázem měl pozornost tribuny A, vstal a nadávajíc odešel v půlce druhé třetiny! Příští zápas už byl na jeho místě někdo jiný, který nám vyprávěl, že si s ním vyměnil permici na mnohem horší místo na protější tribunu, ovšem dopředu se ujistil, že poblíž nesedí žádný fanda žvanil. Dodnes mi ta vzpomínka vyvolá úsměv, tak snad i Vám, kamarádi.

Vím o tobě, že jsi ve věku postaršího gentlemana. :-) Do jakého sektoru v Rondu chodíváš, když vážíš tu obrovsky dlouhou cestu do naší jihomoravské metropole?

Dík za diplomatické označení. Myslím, že mám jedno z nejlepších míst na tribuně A.

Když takto jezdíváš na výjezdy, měl jsi možnost si s nějakým hráčem popovídat? A třeba i ze strany soupeře? Nebo zastáváš názor, že pokud si s někým poklábosit, tak soupeř je sok, nepřítel a v žádném případě takový rozhovor nehrozí?

Tak občas dám řeč s Hubasem, když jde na svou pozici komentátora ne vždy má čas a náladu, ale občas pár vět prohodíme. A loni jsem si chvilku povídal na produkci filmu o Kometě s Peterem. Angličtinu celkem zvládám, tak to bylo velmi příjemné setkání. A co se týče soupeřů, rozhovory s nimi nevyhledávám, i když kromě hráčů Sralty to takhle extrémně neberu, spíš nebyla příležitost.

Když přijdou Vánoce, má to tu ideální atmosféru, když napadne sníh? Ono přece jen - je to zimní sport a vše to jedno s druhým s hokejem umocňuje.

Ano, máš pravdu, ale není to jen tím sněhem. Lidé už většinou mají volno víc času a jdou si ty zápasy vyloženě užít jako součást svátečních dnů.

I přes Vánoce bývá nabitý program Extraligy. Může to pro mnohé fanoušky být fajn, když se jde 26. prosince na domácí zápas a zvláště, pokud ho vysílá Česká televize? Je to pro zapáleného a věrného Komet'áka super? (Mimochodem, letos se na tento den má vysílat zápas se Spartou)

Tady budu stručný, protože jsi si vlastně odpověděl sám. Ano, je to příjemná záležitost.

Kdo ze soupeřů je vlastně pro tebe tím největším rivalem?

Víš rivalem.. asi Liberec nebo Třinec čestný sportovní soupeř. Ovšem nepřítelem pro mne je a bude navždy Sralta Praha. Zažil jsem dobu, kdy byli protěžováni tehdejší vládou jedné strany a dnes se to vlastně moc nezměnilo, jen komanče vystřídali lichváři a podvodníci a to mi věřte. Vím, že můj postoj bude někomu proti mysli jako příliš extrémní, ale já už jiný nebudu. HC Spartu Praha budu vždy nenávidět a nikdy se na tom nic nezmění. Můj sen je vyhrát v euro loterii pár set miliónů euro, koupit ten klub a rok po roce s nim sestupovat níž a níž až do okresního přeboru a tam je natrvalo ukotvit. :-D

Jaký máš názor na to, že letos po 52 kolech základní části poslední tým v tabulce automaticky sestupuje do 1. ligy? Je zrušení baráže podle tebe správné?

Ne, není to správné. Jsem pro uzavření Extraligy. Tím je řečeno vše.

V Rondu jsou ted' z našich hokejistů tak trošku DJové. Kometa zavedla novinku, že při rozbruslení se vždy vybere jeden hráč, který do playlistu vybere své oblíbené písničky. Měl jsi už tu možnost slyšet výběr hráčů? Popřípadě hrála písnička, kterou máš zrovna taky rád?

Tak po pravdě, ne že by to bylo něco proti něčemu, ale já osobně bych uvítal cca. 30 min před zápasem například rozhovor s trenérem, nebo kapitánem o nadcházejícím zápase, novinky v klubu a tak dále. Milovníci hudby at' se na mne nezlobí.

Není to cestování mezi Brnem a tvým dalekým bydlištěm někdy únavné? A zvláště, co se pořád děje na silnicích, zejména na dálnici D1?

A tak někdy je, obzvlášt' po prohraném zápase. Ale já velmi rád řídím, mám poměrně kvalitní vůz a za volantem relaxuji a přemýšlím o zápase a tak dále. Samozřejmě také u toho všeho řídím. :-D

Co zrovna děláš ve volném čase, když odpočíváš od Komety?

Jsem rybář, chovám papoušky a plazy, tedy jednoho.... je to Leguán, měří skoro metr a říkáme mu Tvor. :-) Také moc rád cestuji po světě.

Poslechneš si dobrou hudbu? Prozradíš čtenářům, jaký žánr máš nejraději?

Hudbu rád poslouchám v autě. Landa, Kabáti a trošku extravagantní Brňačku Nicola Mucha.

Staráš se třeba rád o zahradu, domácí zvířata?

O zahradu se stará manželka a starší syn. Předloni jsem se chtěl zapojit, tak jsem zcela nový, nádherně vzrostlý pažit, pohnojil v dobré víře takovým způsobem, že mi po týdnu pouze připomněl pochodovou píseň z vojny... Přes spáleníště........ od té doby jsem každoročně žádán, at' zahradu nechám na ostatní členy rodiny, což vždy milerád splním.

Vyjdeš si rád do přírody v jarním nebo letním období? Popřípadě, když je i podzim teplý? Jaká místa nejraději navštěvuješ?

Přírodu si užívám, když jedu na ryby. Z toho vyplývá i odpověd' na druhou část tvé otázky. Rád navštěvuji ta místa, kde se dá rybařit.

Nyní otázka, jedna z těch klasických, co asi nemůže v našich KometaFans rozhovorech chybět... jaké máš rád značky piva? Piješ rád ve společnosti, nebo si dáš u svého oblíbeného seriálu v TV, u filmu, dokumentu a nebo rovnou u přímém přenosu Komety?

Tak když pominu, že nyní mám alkohol víceméně zakázaný, tak jsem měl vždy rád tvrdý alkohol. Nejlépe slivovicu. Ve Skotsku jsem se za ty roky naučil pít Whisku a vodku. Co se týče piva kromě Starobrna, si rád pochutnám na dobré točené Plzni. Ale jak jsem zmínil, lékaři mi další zkoumání těchto tekutin striktně zakázali. Takže občas ta slivovička, no.

Jsi člověk, co má rád živo kolem sebe nebo preferuješ spíše klid? Třeba i co se týče bydlení...

Co se týče bydlení opravdu preferuji mít klid. I proto mám pronajatý dům skoro na samotě i když ne úplně. Bydlím zde se svou rodinou už 5 let.

Máš svá oblíbená jídla? A která jsou naopak ten protipól, co ti absolutně nesedí?

Takže v prvé řadě musím pochválit svoji manželku: Je vynikající kuchařka a prakticky vše co uvaří mi chutná. Ale nejvíc si pochutnám: karbanátky, řízky, tatarák, bramborový guláš. A poslední dobou si velmi rádi zajdeme na suši.. No a nepoctil by jsi mne koprovkou, vařeným uzeným, kapustou... a nesnáším mléčné polévky, fuj brrrr!

Je lepší si udělat jídlo doma nebo zajdeš někdy rád do své oblíbené restaurace?

Přiznávám, že si velmi rád zajdu s manželkou do příjemné restaurace, kde k tomu jídlu patří právě i ta příjemná atmosféra.

Jako jednoho z mnoha Komet'áků se tě musím zeptat: Není tvoje oblíbená barva bílá nebo modrá?

Steve, představ si, že kupodivu je! :-D A to modrá..

Brno má ve svém městském znaku i červenou barvu. Dovedeš si představit, že kromě červených lemů na dresu a červených kalhot jednou v přípravných zápasech, by Kometa hrála třeba venku v červených dresech a né modrých? Že by červenou barvou reprezentovala barvu znaku? Ale předpokládám, že drtivé většině Komet'áků by se to asi nelíbilo, že?

Tak v červené opravdu ne! Už proto, že je tak snadno zaměnitelná za rudou! Jinak musím říci, že letošní dresy se mi přílíš nelibí. Ale to je asi otázka vkusu.

Máš nějaké zajímavé vzpomínky z dovolené, co bys našim čtenářům mohl beze všeho prozradit?

Letos v lednu jsem byl na dovolené v Keni, kdy jsem si splnil sen a byl jsem na 3 dny i na safari. Nádhera! Navíc nádherné moře i pláže. Přiznávám bez mučení, že umím peníze vydělat - nestydím se za to. A větší část z nich utratím za cestování po světě. Samozřejmě s mou paní. Na jaře se chystáme do Mexika, kam už se moc těším. Myslím, že cestování a s tím spojené zážitky jsou jedna z věcí, které Vám nikdy nikdo už nevezme. A tak chci využít doby, kdy se mi daří, protože bůh ví, co bude třeba za rok i vzhledem k mému zdraví.

Poslední otázka, aldo: Co říkáš na dnešní moderní zázemí a nejen v Kometě, když to srovnáme třeba před 20ti, 30ti lety? Co se ti nejvíc líbí za pozitivní podmínky pro hokejisty?

Víš Steve, jsem rád, že jsi tuhle otázku položil. Někdy mi přijde úsměvné, když si na fóru lide stěžují na opravdové hlouposti. Myslím, že kdo chodí opravdu na hokej a pobavit se za přáteli na stadión, nachází i ted' v Rondu velmi dobré podmínky, aby se mu tam líbilo. Co se týče zázemí pro hráče, nejvíc bych asi ocenil podmínky pro mládež, kdy už se nestává, aby pětiletý kluk chodil s rodiči na trénink ve čtyři hodiny ráno. Sauny, bazénky, relaxační místnosti - to jsou všechno věci, o kterých se mohlo Nekolům, Havlíčkům, Langům jenom zdát.

 

aldo, děkuju Ti za poskytnutý rozhovor! Byl opravdu zajímavý a dobře se mi četl. Chtěl bych Ti na závěr popřát mnoho toho zdraví, štěstí v osobním životě, at' Tě život provází i s manželkou jen samými krásnými věcmi a zážitky! A nesmíme zapomenout na Kometu, pro kterou velmi žiješ. Mnoho vyhraných hokejových bitev ke Tvojí spokojenosti a samé pozitivní emoce necht' Tě přitom doprovázejí!

 

Host: alda

 

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 4]
arnasea arnasea +1 / 0 28.11.19 09:45 [47941]

Děkuji vám oběma za milou reakci.*196*

„modrobílá je dobráááá“
IP:
arnasea arnasea 28.11.19 05:38 [47926]

Jsem přehlédla tvůj rozhovor a tak reaguji až dnes . Moc se omlouvám. Ale je to zase úžasné popovídání a oběma za to děkuji . Vzpomínám , jak jsi na fóru dlouho nebyl - příčina nemoc a moc jsi chyběl . Doufám , že Samumbo předal vzkazy , aby jsi se brzy uzdravil . Takže mnoho dalších úspěchů v podnikání , mnoho krásných dovolených s paní , hodně zdravíčka a ať nám ta naše Kometa šlape .*168**196**24*

„modrobílá je dobráááá“
IP:
Chorche Chorche +5 / 0 18.11.19 11:05 [45152]

Opět super rozhovor! Díky oběma. Aldo hlavně ať Ti slouží zdravíčko a můžeš si v pohodě užívat života.

Jido Jido +4 / 0 16.11.19 10:40 [43966]

Krásný seriál, už se těším na další

Předchozí 1 > [strana: 1/1, záznamů: 4]
K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace