Úvod / MojeKartičky EXPO - BRNO 4.5.2019

MojeKartičky EXPO - BRNO 4.5.2019

Rádi bychom vás všechny jménem organizátorů pozvali na největší burzu hokejových karet ve Střední Evropě, která se koná s oficiální podporou českého hokejového svazu a reprezentace.

MojeKartičky EXPO - BRNO 4.5.2019

 

Rádi bychom vás všechny jménem organizátorů pozvali na největší burzu hokejových karet ve Střední Evropě, která se koná s oficiální podporou českého hokejového svazu a reprezentace.


Kdy?: 4.5.2019 - 9:00 - 16:00 hod.
Kde?: pavilon E - hala E2 Výstaviště Brno, Výstaviště 405/1, Brno

Vstupné: 90 Kč (děti do 12ti let zdarma)

Prodejní stůl: 250 Kč

 

Odkaz na FB událost : https://www.facebook.com/events/315185372609514/

 

Můžete se těšit:


Burza (nejen) hokejových karet

Burzy se zúčastní výrobci, prodejci a sběratelé hokejových karet z Česka, Slovenska a Polska. K dostání budou boxy, balíčky (včetně speciální expo edice) a jednotlivé karty, a to nejen hokejové, ale i karty fotbalu, NBA, NFL, MLB nebo UFC. Dále také na burze můžete zakoupit různé hokejové suvenýry, jako jsou originální dresy, puky a další memorabilie.

 

Autogramiáda

Můžete se těšit na autogramiádu českých a brněnských hokejových legend. Na základě spolupráce s českou hokejovou reprezentací a díky tomu, že ve stejném termínu se v Brně konají Carlson Hockey Games, se můžete těšit i na účast členů současného kádru hokejové reprezentace.

 

Výstava

Součastí EXPA bude také výstava hokejových artefaktů a i když půjde o skromnou výstavu, co se kvantity týče, tak do kvality se může rovnat hokejové síni slávy. Na výstavě totiž naleznete například originální hrané dresy českých hráčů v NHL a mezi nimi takové skvosty jako je dres Libora Zábranského za St.Louis Blues, Petra Hubáčka za Philadelphii Flyers, střelce zlatého gólu z Nagana Petra Svobody za Montreal Canadiens, nebo dresy zlatých hochů, co náš již bohužel navždy opustili Karla Rachůnka  a Josefa Vašíčka. Zlatým hřebem celé výstavy je prsten pro vítěze Stanley Cupu Petra Klímy, který jej získal s Edmonton Oilers v sezóně 1989/90.

 

Bonus na závěr

Těšit se můžete také na bohatou tombolu, ve které budete moci vyhrát spousty boxů hokejových karet a dalších suvenýrů, včetně reprezentačního dresu.


Kontakty:

expo@mojekarticky.cz

Lukáš Otruba, tel.: 724 307 430

Lukáš Kopp, tel.: 777 478 913


K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace