Úvod / Kometa:Olomouc

Kometa:Olomouc

Někdo má narozeniny...my máme přání jediný...

Někdo má narozeniny, my máme přání jediný. Štěstí zdraví, štěstí zdraví...a hlavně ten titul!!

Včera oslavil své narozeniny Libor Zábranský a dnes slavila 66.narozeniny Kometa. Na stadionu už od úvodního buly probíhala párty. Bylo nachystané velké choreo, do kterého byli zapojeni i fanoušci na ostatních tribunách. V kotli se během celého zápasu mávalo vlajkami, a nejen děti si hrály s balónky. Slavili s námi i naši báječní maskoti, kteří opět nezklamali. Mimo oslav narozenin mohl slavit i náš kapitán Zaťa. Odehrál totiž 200.utkání v dresu Komety.

Zápas ze začátku vypadal opravdu nadějně, ale Olomouc vrátila úder a udělala konec zápasu napínavý. V poslední minutě se totiž trefil Lukáš Nahodil, a tak ve většině fanoušků zatrnulo, když to chvilkama vypadalo na srovnání. Čas utíkal pomalu, většina lidí sledovala spíše časomíru než samotný hokej. Kometa ale nakonec gólový náskok udržela a mohla se konečně radovat ze 3 bodového vítězství.

Svou chvíli slávy na prázdném ledě si mohl dnes užít Luboš Horký a na led zavítal i sám Libor Zábranský, kterému jsme také přáli k narozeninám. Tento zápas byl také zajímavý tím, že celkem 6 hráčů z Olomouce jsou bývalí hráči Komety. V dnešním zápase se prosadil Lukáš Nahodil, Vilém Burian i Jan Švrček. Prostě takové komeťácké utkání!

Teď nezbývá než počkat na další domácí zápas, který bude v neděli. Přijede Kladno s hokejovou ikonou, Jardou Jágrem. Minimálně 7700 lidí bude v Rondu sledovat duo Plekanec vs. Jágr. Tak kdo z koho? 

K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace