Úvod / Kometa:Mladá Boleslav

Kometa:Mladá Boleslav

Přiznejme si to. Dnešní zápas nedopadl úplně nejlépe. Zklamali i hráči, kteří jsou v každém zápase skoro jistota vstřelené branky. Ale každý tým má v sezóně strašáka, kterého ne a ne porazit. A pro Kometu je to právě Mladá Boleslav. Takže dle mého názoru, skóre 3:0 je ještě dobrý výsledek. Začátek ale vypadal velice nadějně, kdy hráči byli odhodláni vstřelit první branku, ale jak upadal výkon hráčů, upadal i výkon fandění v kotli. Chorály postupně střídal pískot a „užitečné" rady některých fanoušků.

Na každém zápase se dá ale najít něco pozitivního. Hráči se určitě snažili, oproti minulému zápasu byl náš kapitán více aktivní, naši skvělí maskoti dělali opět vše proto, aby pobavili nejen ty nejmenší, a hlavně dostali možnost se prosadit i mladí hráči včetně už zaběhlého Karla. Sice Kometa přišla o vedení tabulky, ale tohle byla první prohra po 6 výhrách. Je pravda, že pro každého z nás, už z principu, je nemilé, že se do vedení vyhoupl právě náš největší rival, Sparta. 

Ale není všem dnům konec, Jaro je daleko, zápasů nás čeká ještě spousta, a ne všechny budou končit vesele jako proti Pardubicím. Takže hlavu vzhůru, v neděli si vedení převezmeme opět my!! 

K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace