Úvod / Kometa: Kladno

Kometa: Kladno

Asi nejočekávanější zápas sezóny pro většinu fanoušků nejen z Brna. Na duo 68+14 (=RK2) se těšilo spousta fanoušků. Zápas byl vyprodán pomalu měsíc dopředu, ale realita předčila očekávání. Jágr totiž nedojel. Předešlé utkání se zranil, a proto se utkání s Kometou nemohl zúčastnit. Pro některé fanoušky to znamenalo prodat svůj lístek a zůstat u televize, ale i přesto bylo v Rondu 7 700 fanoušků. 

Během rozbruslení se o hudbu postaral právě Tomáš Plekanec, který se zaměřil hlavně na české hity, ale píseň „Ať si jak vítr" od Lucky Vondráčkové nezahrál. Zahrál i písničku od Karla Gotta „Být stále mlád", což mohlo být chápáno jako provokace Jágra?!

Přesto že Kometa vyhrála, byl to napínavý zápas. Kladno hrálo opravdu dobrý hokej, mají skvělou obranu (viz Austin), ale to naše hráče neodradilo. Oproti minulému zápasu, kdy se využívaly přesilovky, tentokrát se hráči prosazovali i v oslabení. Vypadá to, že se konečně naučili hrát jak přesilovky, tak i oslabení. Kometa nakonec vyhrála 4:1 a ponechala si cenné 3 body. Po zápase byli pak někteří fanoušci slavit na Petrově narozeniny Komety, tak k tomu mohli přidat i výhru nad Kladnem.

Každopádně nás teď čeká pauzu od domácích zápasů, protože následující domácí zápas je až 26.12. proti Spartě. A jak to zatím vypadá, čeká nás do té doby hodně změn. V pondělí se vrátil Peter Mueller a dnes byla oznámena nová posila Komety. A to mladý americký obránce Jack Glover. V roce 2014 byl draftován týmem Winnipeg Jets. Pokud vše půjde, jak má, v pátek ho uvidíme v dresu Komety i na ledě. Tak uvidíme, jak se prosadí. 

K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace