Úvod / Kometa:Karlovy Vary

Kometa:Karlovy Vary

Dnešní zápas začal velmi tematický. Minutu před začátkem Rondo upadlo do tmy a na kostce se objevila Marta Kubišová s její písní Modlitba pro Martu, která se rozezněla po celé aréně. Byl to opravdu silný okamžik, i pro nás, kteří jsme Sametovou revoluci nezažili. I fanoušci Komety mysleli na výročí 17.11. a připravili choreo v barvách trikolory, které vyniklo při úvodním vhazování.

První třetinu bylo utkání celkem vyrovnané, padly 2 góly - pouze jeden do soupeřové branky, mohli jsme vidět 2 přesilovky. Druhá třetina byla mnohem pestřejší. Jak tresty, tak góly se rozjely už od první minuty, kdy byl vyloučen Ondra Němec a Tomáš Plekanec. Vary neváhaly a využily obě své přesilovky a dostali se do o 2 góly během jedné minuty. Takový scénář je nám všem asi dost známý, že? Uběhlo pár dalších minut a padly opět 3 góly, po druhé se prosadil Kuba Orsava a poté Varům stačila opět minuta na 2 góly. Ve třetí třetině do brány nastoupil Lukáš Klimeš, který inkasoval branku hned v první minutě. V posledních minutách Vary využily další přesilovku a vyhrály nad Kometou 7:2.

V dnešním zápase bych vyzdvihla 3 členy týmu. Střelce dvou gólů, Jakuba Orsavu, který byl vyhlášený nejlepším hráčem utkání. A také naše dva skvělé maskoty, kteří baví fanoušky nehledě na výsledek. Ba naopak, čím horší výsledek, tím lepší výkon maskotů!! Takže pokud Vás nebude bavit hokej, podívejte se na naše maskoty a ono Vám to vykouzlí úsměv na rtu a poté opět můžete sledovat hokej, už s lepší náladou:)

Ale nezoufejme, trenér Komety Petr Fiala po dnešní 5.prohře v řadě rezignoval, a nám nezbývá, než věřit v lepší časy pro Kometu. Blíží se Vánoce, ale play-off je daleko.

Kdo si myslíte, že převezme jeho pozici? Bude to Libor, nebo ne?