Úvod / Kometa:Hradec Králové

Kometa:Hradec Králové

Taky jste se tak těšili? Po 6 prohrách Kometě konečně zazvonil budíček. Teprve čas ale ukáže, zda protest hráčů byl kvůli nespokojenosti s trenérem nebo že prostě přichází vánoční nálada a hráči usnuli na vavřínech. 

Každopádně tu máme novou kapitolu, která započala už proti Třinci, ale to moc dobře pro nás nedopadlo. Proto si dnes Libor s hráči zahrál škatule škatule hýbejte se, a proházel všechny formace. Nikdo z nás se nedozvíme, co přesně jim Libor v kabině řekl, ale očividně to zabralo. Dnes se nám aspoň z části vrátila stará Kometa, kterou známe!!

Pro oko diváka byl zápas zajímavý už od začátku. Napětí bylo mezi hráči už od prvních minut, kdy pouhé strknutí do protihráče vyvolalo bitku. Jelikož ne každý faul rozhodčí zaregistrovali, napětí začalo panovat i mezi fanoušky, a to hlavně v kotli. Atmosféru ale urovnal Martin Zaťovič, který využil první přesilovku. Nebyla to ale poslední přesilovka, kterou náš kapitán využil. Za stavu 2:0 Kometa ale došla do stavu, který má pravidelně podobný scénář - přestane hrát. Ve třetí třetině se Kometa učila, jak správně bránit, ale má se ještě co učit, protože v oslabení se holt brání hůř. V náš prospěch se i Hradec dopustil zásadní chyby, a to nechat se vyloučit v prodloužení. Zaťa opět neváhal a vstřelil svou třetí branku v utkání...opět ukázal, že si umí vychutnat slávu a s fanoušky oslavil svůj hattrick. 

Kometa si tak po dlouhé době připsala do tabulky 2 body a konečně se nepohybuje ve světle modré sekci. Musí teď přeci dokázat, že ten protest opravdu k něčemu byl a že Fiala nerezignoval zbytečně! Každopádně, jedeme dál, příští zastávka: Olomouc.

A co vy, myslíte si, že bude mít Libor na hráče takový vliv, aby opět byli v popředí tabulky, nebo je potřeba čístka i mezi hráči? 

K přidání komentáře se prosím přihlašte
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace