Úvod / Hc Kometa Brno : Hc Oceláři Třinec

Hc Kometa Brno : Hc Oceláři Třinec

Po delší době jsme dnes opět mohli vidět naši starou dobrou Kometu. Zápas byl herně vyrovaný od prvních minut zápasu. V první třetině gól nepadl, ani ve druhé. Za to padaly trestné minuty a že jich nebylo málo. Na trestné minuty to bylo 18:6 pro Kometu. Kometa ale všechna oslabení zvládla ubránit.Ve druhé třetině to bouřilo nejen na ledě, ale také mezi fanoušky, kteří dávali jasně najevo nesouhlas s vyloučením nejen Tomáše Plekance na 2 + 10, ale také reagovali na vyloučení Standy Svozila. Jelikož nebyli naštvaní nejen fanoušci, ale také hráči i sám pan Libor Zábranský, rachot byl na stadionu pořádný. Holt když Třinec nemůže, rozhodčí pomůže. Ale tentokrát nepomohli ani rozhodčí, protože ve 3. třetině se prosadila naše #88 za pomoci kapitána a Martina Erata, ldy toto trio využilo přesilovku. Klobouk dolů před KArlem Vejmelkou, který si odměnu za nejlepšího hráče utkání dnes opravdu zaloužil. Vychytal již 3. nulu a proti Třinci se to opravdu počítá!

Kometa si tak vydřela zasloužené 3 body a v pátek ji čeká prokletá Mladá Boleslav.